Tanıdık Yüzler: Rawbin IV

Tanıdık Yüzler serimizin bu bölümünde konuk edeceğimiz isim, Şampiyonluk Ligi’nde uzun bir süre mücadele etmiş orman oyuncusu. 2015-2018 yılları arasında,.

Devamını Oku

Drogo, 5 Ronin’e transfer oldu

Son olarak Bursaspor Esports Akademi forması giyen yerli nişancı Drogo, 5 Ronin ile anlaşma sağladı.

Devamını Oku

Umut, 5 Ronin’e transfer oldu

Son olarak Bursaspor Esports forması giyen Umut, 5 Ronin ile anlaşarak organizasyondan ayrılmadı.

Devamını Oku

Madness, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak Galatasaray Espor forması giyen nişancı Madness, takımıyla olan sözleşmesinin sona erdiğini ve tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Devamını Oku

Çilekler, Backlund’u transfer etti

Yükselme Ligi ekiplerinden Çilekler, geçtiğimiz hafta Swing’in gelmesiyle Galakticos’tan ayrılan orta koridor Backlund’u transfer etti.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’de üçüncü hafta karşılaşmaları tamamladı

Yükselme Ligi’nde her şey sil baştan. OyunHizmetleri ve Çilekler’in aldığı sürpriz galibiyetler sonrasında puan tablosu iyice kızıştı.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’nde ikinci hafta karşılaşmaları tamamlandı

Yükselme Ligi’nde heyecan devam ediyor. İkinci hafta oynanan altı karşılaşmayla tamamlandı. Gün sonunda Beşiktaş liderliğin pekiştirirken alt sıralarda işler tamamen.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’nde ilk hafta karşılaşmaları tamamlandı

Yenilenen formatıyla ve düzenlenen kurallarıyla Yükselme Ligi’nde 2018 Kış Mevsimi bugün başladı. Artık Riot ofisinde oynanan ve geçen yılların aksine.

Devamını Oku

2018 Yükselme Ligi formatı ve fikstürü belli oldu

Kalitesi her yıl bir miktar daha artan Yükselme Ligi’nde 2018 Kış Mevsimi formatı ve fikstürü açıklandı.

Devamını Oku

Çilekler ve Macro Maniacs Yükselme Ligi’ne adlarını yazdırdı

Yükselme Ligi Açık Eleme turnuvasının son haftası oynanırken Çilekler ve Macro Maniacs yeterli puanı toplayarak YL sahnesinde yerlerini garantiledi.

Devamını Oku

Çilekler, Açık Elemeler’de Royal Bandits’in yerini aldı

OyunHizmetleri ekibinden Şampiyonluk Ligi slotunu satın aldıktan sonra Royal Bandits’in, YL Açık Elemeler’deki haklarını kime devredeceği merek konuduydu. Bugün açıklanan.

Devamını Oku

Nasıl oynadılar: Çilekler

Çilekler’in aslında 2017 Yaz Mevsimi’ni son sırada tamamlayıp ligden düşeceğini herkes tahmin etmişti. Bu elbette mevsim başında henüz altı doldurulamayacak.

Devamını Oku

Çilekler ve Dark Passage da berabere kaldı

Şampiyonluk Ligi 2017 Yaz Mevsimi’nde son hafta heyecanı devam ediyor. Alt sıraları ilgilendiren kritik karşılaşmada Çilekler ile Dark Passage.BKM Express vadiye.

Devamını Oku

BAUSuperMassive, Çilekler karşısında galibiyete uzandı

Şampiyonluk Ligi 2017 Yaz Mevsimi’nde son haftaya gelindi. Haftanın açılış mücadelesinde BAUSuperMassive eSports ile Çilekler karşı karşıya geldi.

Devamını Oku

Çilekler, CREW ile berabere kalarak umutlarını sürdürdü

Şampiyonluk Ligi’nde 6. hafta karşılaşmaları tamamlanmak üzere. Haftanın son gününde ilk seride karşı karşıya gelen Çilekler ve Oyunfor.Crew birer puanın.

Devamını Oku

Galakticos ile Çilekler yenişemedi

Şampiyonluk Ligi 2017 Yaz Mevsimi’nin altıncı hafta ilk gün ikinci karşılaşmasında Galakticos ile Çilekler kozlarını paylaşmak için Vadi’ye indi. 

Devamını Oku