League of Legends League of Legends Haberleri

Drogo, 5 Ronin’e transfer oldu

Son olarak Bursaspor Esports Akademi forması giyen yerli nişancı Drogo, 5 Ronin ile anlaşma sağladı.

Bursaspor ile yolları ayırma kararı alan 5 Ronin gelecek mevsim için yeni bir kadro planlamasıyla Vadi’ye inmeye karar verdi. İlk olarak Beşiktaş Esports üst koridoru Mayhem ile anlaşmaya varan ekip orman rolü için Royal Youth’un kapısını çaldı ve Chosen’ı transfer etti. Orta koridora Bursaspor’dan Umut’u alan takım bugün yaptığı açıklamada yeni nişancısını duyurdu. Son olarak Bursaspor Esports Akademi forması giyen yerli nişancı Drogo, 5 Ronin ile anlaşma sağladı.

Genç Drogo daha önce VFŞL’de mücadele etmedi. Bu zamana kadar özellikle Türkiye sunucusunda daha çok aktif olan nişancı ilk olarak Yükselme Ligi’nde forma giydi. YL’de ÇİLEKLER bünyesinde bulunan oyuncu burada başarılı olamadı. Yükselme Ligi’nde 4 galibiyet alan ÇİLEKLER 6 mağlubiyet gördü ve VFŞL’ye çıkamadı. Akademi Ligi’nin açılışında herhangi bir takımla anlaşmayan oyuncu geçtiğimiz mevsim Bursaspor Esports Akademi forması giydi.

Yeni bir oluşum olan 5 Ronin, Bursaspor’dan ayrılırken sadece kemik yönetim kadrosunu ve menajeri Vez’i organizasyonda tutma kararı aldı. Bunun dışında baştan aşağı yeni bir oluşum olma planları yapan ekip genç ve yerli oyunculardan kurulu bir beşliyle mücadele edecek. Takımın destek oyuncusunun kim olduğu henüz belli değil ancak çok yüksek ihtimalle o da yerli olacak gibi gözüküyor.

Bakalım 5 Ronin, gelecek mevsim VFŞL’de nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir