League of Legends League of Legends Haberleri

Madness, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak Galatasaray Espor forması giyen nişancı Madness, takımıyla olan sözleşmesinin sona erdiğini ve tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Ligimizim en tecrübeli nişancıları arasında yer alan Madness son bir yıldır Galatasaray Espor bünyesinde yer alıyordu. Takımın kaptanlık görevini de yürüten nişancı son mevsiminde bazı sıkıntılar yaşasa da o döneme kadar stabil bir performans sergiledi. Sezonun sona ermesiyle Galatasaray Espor kadrosu dağıldı ve Madness’ın da sözleşmesi sona erdi. Tecrübeli nişancı Twitter üstünden yaptığı açıklamada gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Kariyerinde önemli takımların formasını giyen Madness ilk olarak ZONE Esports forması giydi. 2014 yılında burada oynayan nişancının bir sonraki durağı Crew Esports Club oldu. Takım Yükselme Ligi’ni başarıyla tamamladı ve VFŞL’ye çıkma hakkı kazandı. Ardından Oyun Hizmetleri’yle anlaşan oyuncu buradan sonra Çilekler’de oynadı. Çilekler’de 2 mevsim geçiren Madness, uzun süre formasını giyeceği Crew Esports ile anlaştı.

Crew Esports’a transfer olmasının ardından Kış Mevsimi Finali oynayan isim takımıyla Rift Rivals’a katıldı. 3 mevsim daha Crew bünyesinde yer alan nişancı bu senenin başında Galatasaray Espor’a transfer oldu. İlk mevsiminde yarı final gören isim geçtiğimiz mevsim Koreli oyuncularla sorun yaşayarak yedeğe çekilmişti. Galatasaray Espor geçen mevsim de yarı finale yükseldi ancak final göremedi.

Madness ligimizin en tecrübeli nişancılarından bir tanesi. Takım bulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bakalım Madness’ın bir sonraki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir