League of Legends League of Legends Haberleri

Çilekler, Backlund’u transfer etti

Yükselme Ligi ekiplerinden Çilekler, geçtiğimiz hafta Swing’in gelmesiyle Galakticos’tan ayrılan orta koridor Backlund’u transfer etti.

Bu sezon kıyasıya bir çekişmenin yaşandığı Yükselme Ligi’nde dördüncü hafta öncesi oldukça önemli gelişmeler yaşandı. İlk olarak ormancısını Galakticos’a gönderen Macro Maniacs’ın, alt koridordaki tecrübeli iyi oyuncusunun yerine meanTnT ve Only35 ile anlaşma sağladığını öğrendik. Daha sonra üç galibiyet üç mağlubiyeti bulunan Oyun Hizmetleri koç pozisyonuna Doctor’u getirerek stratejik bir hamlede bulundu. Bu akşam oynanacak karşılaşmalar öncesi bir gelişme de Çilekler tarafında yaşandı. Galakticos’tan ayrılan Backlund, bundan böyle Çilekler’in başarısı için mücadele edecek.

Geçtiğimiz yıl Yükselme Ligi’nde kurduğu mütevazı kadro ile önemli başarılara imza atan ve adından söz ettiren Oyun Hizmletleri, profesyonel sahneye önemli yetenekler kazandırdı. Yukarıda Aligan ve ormanda Phurion ile oynayan ekip, alt koridorunda ise “Bebek reyizler” olarak anılan Luger-Only35 ikilisine yer vermişti. Tüm oyuncuların oldukça iyi performans ortaya koyduğu takımda en dikkat çeken isim ise orta koridor Backlund olmuştu. Oldukça yetenekli olan İsveçli genç oyuncu, şampiyon havuzunun genişliğiyle dikkat çekiyordu. Nitekim OHM Şampiyonluk Ligi slot’unu satınca Backlund’da takımdan ayrılarak Galakticos’a transfer oldu. Bu mevsimin en büyük hayal kırıklığı olan Galakticos’ta orman pozisyonunda yapılan değişikliklerin ardından sıra orta koridora gelmiş ve İsveçli oyuncu takımdan gönderilmişti. Backlund bu akşam Çilekler’in Macro Maniacs ile karşılaşacağı maçlarda forma giyecek.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir