Yükselme Ligi Değil, Yıldızlar Geçidi!

Merakla beklenen Yükselme Ligi efsane oyuncular ile geri dönüyor. Şampiyonluk Ligi’nde yüzlerce kez forma giymiş şampiyonluklar yaşamış pek çok oyuncu.

Devamını Oku

Lynx, Dark Passage’dan ayrıldı

Dark Passage, sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamada sözleşmesinin sona ermesiyle Lynx ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Devamını Oku

Patrik, Excel Esports’a transfer oldu

Origen’den ayrılan Avrupalı nişancı Patrik, gelecek sezon için bir başka LEC ekibi Excel Esports ile anlaşma sağladı.

Devamını Oku

Only35, 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrıldı

Destek Only35, Riot Games kontrat veri tabanına göre 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrıldı.

Devamını Oku

Yükselme Ligi 2018 Yaz Mevsimi kadroları belli oldu

2018 Kış Mevsimi’nde yenilenen formatı ve birbirinden çekişmeli mücadeleleriyle geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Yükselme Ligi’nde Yaz Mevsimi 10.

Devamını Oku

Yükselme Ligi 2018 Yaz Mevsimi 10 Temmuz’da başlıyor

Her yıl rekabetin arttığı Yükselme Ligi’nde 2018 Yaz Mevsimi 10 Temmuz’da başlıyor. Bu mevsim de tıpkı Kış Mevsimi’nde olduğu gibi altı.

Devamını Oku

Galakticos, Ruvelius ile ilgileniyor

Geçtiğimiz mevsimi Dark Passage.Dominos’ta geçiren Ruvelius, aldığımız bilgilere göre 2018 Yaz Mevsimi’nde Galakticos forması giyecek. 

Devamını Oku

OyunHizmetleri’ni mağlup eden Macro Maniacs Yükselme Ligi’nde finale yükseldi

Yükselme Ligi’nde yarı final heyecanı sona erdi. OyunHizmetleri’ni mağlup eden Macro Maniacs, finalde Beşiktaş’ın rakibi oldu.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’nin ilk finalisti Beşiktaş oldu

Yükselme Ligi’nde, beş maçlık nefes kesen bir serinin ardından finale yükselen taraf Beşiktaş oldu. Team Cappadicoa güçlü rakibine salladı fakat.

Devamını Oku

Beşiktaş, Yükselme Ligi’nin normal sezonunu birinci tamamladı

Yükselme Ligi’nde normal sezon sona erdi ve yarı final heyecanı yaşayacak takımlar ve eşleşmeleri belli oldu. Ligi lider kapatmak için.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’nde dördüncü hafta karşılaşmaları tamamlandı

Yükselme Ligi’nde dördüncü haftayı geride bıraktık. Lider Beşiktaş’ın aldığı mağlubiyetin ardından liderlik yarışı iyice kızıştı. Oyun Hizmetleri ve Macro Maniacs.

Devamını Oku

Çilekler, Backlund’u transfer etti

Yükselme Ligi ekiplerinden Çilekler, geçtiğimiz hafta Swing’in gelmesiyle Galakticos’tan ayrılan orta koridor Backlund’u transfer etti.

Devamını Oku

DarkSide, Team Cappadocia’ya transfer oldu

2018 Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele eden Team Cappadocia, alt koridorunu güçlendirdi. Nişancı rolünde değişikliğe giden ekip, bu pozisyona tecrübeli.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’de üçüncü hafta karşılaşmaları tamamladı

Yükselme Ligi’nde her şey sil baştan. OyunHizmetleri ve Çilekler’in aldığı sürpriz galibiyetler sonrasında puan tablosu iyice kızıştı.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’nde ikinci hafta karşılaşmaları tamamlandı

Yükselme Ligi’nde heyecan devam ediyor. İkinci hafta oynanan altı karşılaşmayla tamamlandı. Gün sonunda Beşiktaş liderliğin pekiştirirken alt sıralarda işler tamamen.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’nde ilk hafta karşılaşmaları tamamlandı

Yenilenen formatıyla ve düzenlenen kurallarıyla Yükselme Ligi’nde 2018 Kış Mevsimi bugün başladı. Artık Riot ofisinde oynanan ve geçen yılların aksine.

Devamını Oku