League of Legends League of Legends Haberleri

Only35, 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrıldı

Destek Only35, Riot Games kontrat veri tabanına göre 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrıldı.

Kariyerine çok genç yaşta başlayan Only35 karakteri ve sempatik tavırlarıyla birçok taraftarın sevgisini kazandı. Başarılı destek oyuncusunun Luger’le birlikte yakaladığı uyum, Yükselme Ligi’nde bir çok alt koridora zor anlar yaşattı. Geçtiğimiz sene 1907 Fenerbahçe’ye transfer olmasının ardından fazla maça çıkma şansı bulamayan oyuncunun mevsim başında Luger’in transferiyle gelecekte as kadronun önemli bir parçası olacağı düşünüldü. Yaz Mevsimi’nde sadece 3 maça çıkan Only35, Riot Games kontrat veri tabanına göre takımdan ayrıldı.

Team Turquality ile başlayan profesyonel oyunculuk kariyerine Oyun Hizmetleri’yle devam eden genç destek uzun süre Luger’le birlikte oynadı. Bu iki takımda da Yükselme Ligi’ni kazanamayan Only35’in bir sonraki durağı Macro Maniacs oldu. Turkinator önderliğinde Yükselme Ligi’ni kazanan ekip VFŞL’ye çıkmaya hak kazandı. Genç destek ise Macro Maniacs formasıyla gayet iyi bir performans sergiledi.

2018 Yaz Mevsimi’nde 1907 Fenerbahçe’ye transfer olan oyuncu kadroda yedek olarak yer aldı. Akademi Ligi’nin kurulmasıyla 1907 Fenerbahçe Akademi kadrosunda devam eden genç destek ligi şampiyon olarak tamamladı. 1907 Fenerbahçe’nin MSI macerasında da Vadi’ye inen oyuncu sezon başında as destek olarak kadroda yerini aldı. 3 maçın ardından yedeğe çekilen Only35 bir süredir sahnede yer almıyordu. Akademi takımında ise destek pozisyonunda Nikola devam etti.

Only35’in ayrılığının ardından hangi takıma gideceği merak ediliyor. Bakalım potansiyelli destek oyuncusunun sıradaki durağı hangi VFŞL ekibi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir