Tanıdık Yüzler: Rawbin IV

Tanıdık Yüzler serimizin bu bölümünde konuk edeceğimiz isim, Şampiyonluk Ligi’nde uzun bir süre mücadele etmiş orman oyuncusu. 2015-2018 yılları arasında,.

Devamını Oku

Tanıdık Yüzler: Xyraz

Tanıdık yüzler serimizin bu bölümünde konuk edeceğimiz isim, ligimizde üç ayrı takımda forma giymiş bir üst koridor oyuncusu. 2015 ile.

Devamını Oku

KonDzisan, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak MnM Gaming’in koçluğunu yapan KonDzisan, gelecek mevsim için koç ve ormancı tekliflerine açık olduğunu duyurdu.

Devamını Oku

Only35, 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrıldı

Destek Only35, Riot Games kontrat veri tabanına göre 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrıldı.

Devamını Oku

KonDziSan, MnM Gaming’e transfer oldu

Son olarak Beşiktaş kadın League of Legends takımını da çalıştıran KonDziSan, İngiltere merkezli ekip MnM Gaming’in yeni koçu oldu.

Devamını Oku

5Mid Özel: Beşiktaş League of Legends sahnesine geri dönüyor

Tüm dünyada espora adım atan ilk spor kulübü olan Beşiktaş, profesyonel League of Legends sahnesine Yükselme Ligi 2017 Yaz Mevsimi.

Devamını Oku

2017 Şampiyonluk Ligi Elemeleri: DP-TT

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi dönemi için ligde yer alacak takımın belirleneceği Şampiyonluk Ligi Elemeleri’nde Dark Passage ile Team.

Devamını Oku

TT ve CLK, Şampiyonluk Ligi Elemeleri öncesi kadro değişikliğine gitti

Yükselme Ligi 2017 Kış Mevsimi’ni ikinci ve üçüncü sırada tamamlayarak Şampiyonluk Ligi Elemeleri’nde oynamaya hak kazanan Team Turquality ve ÇİLEKLER,.

Devamını Oku

Dark Passage, üst ve alt koridorda değişikliğe gitti

Ülkemizin köklü espor takımlarından olan Dark Passage, üst ve alt koridorda değişikliğe giderek yeni oyuncularla yoluna devam etme kararı aldı.

Devamını Oku

Şampiyonluk Ligi Elemeleri 13-14 Nisan’da oynanacak

2017 Yaz Mevsimi’nde ligde mücadele edecek olan takımları belirleyecek Şampiyonluk Ligi Elemeleri’nin tarihi belli oldu.

Devamını Oku

2017 Yükselme Ligi Kış Mevsimi Finali: P3P-TT

Yükselme Ligi 2017 Kış Mevsimi playoff karşılaşmalarının ikinci günü P3p eSports- Team Turquality’nin birincilik mücadelesiyle sona eriyor.

Devamını Oku

2017 Yükselme Ligi Kış Mevsimi Üçüncülük Maçı: CLK-TV

Yükselme Ligi 2017 Kış Mevsimi playoff karşılaşmaları ikinci gününe Çilekler-Team Vulture’nin üçüncülük mücadelesiyle başladı.

Devamını Oku

Yükselme Ligi Kış Mevsimi’nde ilk finalist Team Turquality oldu

2017 Yükselme Ligi Kış Mevsimi yarı finalinde rakibi Çilekler’i yenmeyi başaran Team Turquality, yarın oynanacak final serisinde mücadele etmeye hak kazandı.

Devamını Oku

Yükselme Ligi 2017 Kış Mevsimi 5. Hafta

Yükselme Ligi Kış Mevsimi 5. Hafta oynanan maçlarla ligdeki sıralamalar netleşti. TT ile çıktığı ilk maçı kaybeden P3P, oynanan ikinci maçtan.

Devamını Oku

Yükselme Ligi 2017 Kış Mevsimi 4. Hafta

Yükselme Ligi Kış Mevsimi dördüncü hafta maçları, oynanan P3P-ATL, OHM-TT, P3P-TV, CLK-OHM ve TT-ATL karşılaşmalarıyla sona erdi. Ligin sonunda olan.

Devamını Oku

Yükselme Ligi 2017 Kış Mevsimi 2. Hafta

Yükselme Ligi 2017 Kış Mevsimi 2. hafta oynanan altı karşılaşmayla başladı.

Devamını Oku