League of Legends

KonDzisan, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Riot Games

Son olarak MnM Gaming’in koçluğunu yapan KonDzisan, gelecek mevsim için koç ve ormancı tekliflerine açık olduğunu duyurdu.

Ülkemizde ilk olarak Team Turquality formasıyla karşımıza çıkan KonDzisan, Lee Sin mekanikleriyle göz doldurmuştu. Kariyerinde birçok farklı ülkede oynayan isim bir süredir koçluk yapıyordu. Bu pozisyonda da farklı bölgelerde çalışan Kondzi, son olarak Birleşik Krallık merkezli organizasyon MnM Gaming ile çalıştı. Mevsimin sona ermesinin ardından ülkesi Polonya’ya döndüğünü duyuran KonDzisan gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu. Koç tekliflerini değerlendireceğini belirten isim profesyonel oyunculuğa dönmek istediğini ve önceliğinin ormancı teklifleri olduğunu açıkladı.

2014 yılından bu yana birçok takımın formasını giyen Kondzi uzun bir süre ormancı olarak kaşımıza çıktı. Ülkemize ilk geldiğinde de bu rolde oynayan isim kariyerinin belirli bir kısmından sonra koçluğa geçiş yaptı. Koçken de ülkemizde çeşitli organizasyonlarda çalışan eski ormancı son olarak MnM Gaming ile çalıştı.

Sosyal medya hesaplarından açıklama yayımlayan KonDzisan, ülkesine döndüğünü ve gelecek mevsim için teklifleri değerlendireceğini duyurdu. Tecrübeli ismin açıklamalarında dikkat çeken kısım ise önceliğinin yeniden ormana dönmek olduğuydu. Tecrübeli oyuncu gelecek mevsim Vadi’ye inmek istiyor. Koçluk döneminde oyun bilgisini geliştiren Kondzi mekanik yönünden de istenilen seviyeye ulaşabilirse Ultraliga’nın en iyi ormancılarından biri olabilir.

Uun süredir oyunculuk yapmamış olması onun için bir dezavantaj ancak Polonya ekipleri bu durumu önemsemeyebilir. Bakalım KonDzisan’ın bir sonraki durağı neresi olacak?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.