League of Legends League of Legends Haberleri

Patrik, Excel Esports’a transfer oldu

Origen’den ayrılan Avrupalı nişancı Patrik, gelecek sezon için bir başka LEC ekibi Excel Esports ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz sezon kötü bir performans sergileyen Excel Esports, gelecek mevsime iddialı bir kadro kurmak için kolları sıvadı. Sezonun sona ermesiyle Koreli orta koridor Mickey ile yeniden anlaştı ve orta koridoru sağlama aldı. Nişancı Jeskla’nın takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bunun üstüne takımın yeni nişancısının kim olacağı merakla bekleniyordu. Bugün yapılan açıklamaya göre son olarak Origen forması giyen Patrik, Excel Esports’un yeni nişancısı oldu.

Kariyerine Thale ismiyle başlayan oyuncu ilk olarak amatör takımların formasını giydi. Ardından Sheriff ismini alan nişancının yükselişi yavaş yavaş başladı. Bir dönem Beşiktaş Esports forması da giydi ve Yükselme Ligi’nde mücadele etti. Ülkemize gelmeden önce Avrupa’nın gelecek vadeden nişancıları arasında gösterilen Patrik, ilk ciddi fırsatı H2k ile yakaladı. Burada fena olmayan bir performans sergileyen isim takımın kötü performansına rağmen aradan sıyrıldı ve diğer LEC ekiplerinin dikkatini çekti.

Patrik’in bir sonraki durağı Origen oldu. Burada LEC Finali de gören nişancı kariyerindeki en iyi dönemi Origen formasıyla yaşadı. Henüz 20 yaşında olan Patrik, Excel’in ihtiyaç duyduğu dinamizm ve yeteceğe sahip bir oyuncu. Excel kadrosu henüz belli değil. Patrik’in alt koridordaki partnerinin KaSing olup olmayacağı da gizemini sürdürüyor.

Bakalım Excel Esports gelecek mevsim için nasıl bir kadro kuracak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir