League of Legends League of Legends Haberleri

Galakticos, Ruvelius ile ilgileniyor

Geçtiğimiz mevsimi Dark Passage.Dominos’ta geçiren Ruvelius, aldığımız bilgilere göre 2018 Yaz Mevsimi’nde Galakticos forması giyecek. 

Ülkemizin nişancı bakımından oldukça yetenekli oyuncular yetiştirdiğini söylemek mümkün. Hali hazırda Şampiyonluk Ligi’nde çok başarılı Türk nişancılar bulunuyor. Yeteneğini kimsenin sorgulamayacağı Ruvelius da bu nişancılardan birisi. Kariyeri boyunca birçok takımda oynayan genç nişancı, Beşiktaş’ta yıldızı parladıktan sonra AURORA’da oynamış, ardından Dark Passage forması giymişti.

Özellikle Zergsting ile 2017 Yaz Mevsimi’nde harika bir oyun ortaya koyan Ruve, 2018 sezonunda ciddi bir performans düşüklüğü yaşadı. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere herkes yetenek olarak Ruve’nin çok etkili bir oyuncu olduğunu düşünse de mental anlamdaki zayıflığı oyuncunun istikrarı yakalamasını engelliyor. Japone ile bir türlü beklenen sinerjiyi yakalayamayan Ruvelius, aldığımız bilgilere göre önümüzdeki mevsim Galakticos forması giyecek.

Geçtiğimiz yıl Şampiyonluk Ligi’ne adım atan Galakticos, ilk mevsiminde görece iyi bir oyun sergilemiş, 2017 Yaz Mevsimi ve 2018 Kış Mevsimi’nde ise kötü bir oyun ortaya koymuştu. Bir önceki mevsim ligden düşmemek için mücadele eden GAL, 2018 Kış Mevsimi’nde ligi sonuncu bitirerek Yükselme Ligi’ne düşmüştü.

J1mmy ile yollarını ayırıp ayırmadığını bilmediğimiz ekipte önümüzdeki mevsim alt koridorda Ruvelius ile Veux ikilisi yer alacak. Bir süredir beklenenin altında kalan Ruve için Galakticos’ta kendisini gösterme fırsatı doğacaktır. Özellikle önümüzdeki yıl Riot Games’in duyurduğu iş ortaklığı sisteminde 10 takım yer alacakken, yerli nişancıların kıymeti de artacaktır. Galakticos’un şu anda henüz imza atmadığını ama ciddi bir şekilde Ruvelius’u transfer etmek istediğini belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir