League of Legends League of Legends Haberleri

DarkSide, Team Cappadocia’ya transfer oldu

2018 Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele eden Team Cappadocia, alt koridorunu güçlendirdi. Nişancı rolünde değişikliğe giden ekip, bu pozisyona tecrübeli oyuncu DarkSide’ı transfer etti. 

Büyük bir çekişmeye mücadele olan Yükselme Ligi 2018 Kış Mevsimi’nde takımlar yavaş yavaş kadro değişikliği yapmaya başladı. Bu takımlardan birisi de Cappadocia. Her hafta oynadığı ilk maçı kaybetme alışkanlığı edinen CAP, Battlegrounds’tan YL’ye yükselme başarısı göstermişti. Kadrosunda Saulius, Appen ve Kairos Plz gibi tanıdık isimler bulunan CAP, inişli çıkışlı bir grafik sergiliyor. Kaybettiği maçlarda kritik karar hataları yapan takım, kazandıkları maçlarda ise çok iyi bir performans sergiliyor. İstikrar problemi bulunan ekip, nişancı rolüne getirdiği DarkSide ile tecrübe eksikliğini kapatmayı hedefliyor.

Daha önce Şampiyonluk Ligi’nde ilk olarak Team AURORA forması giyen yetenekli nişancı, sonrasında EU CS’te de mücadele etmişti. Kendisini kanıtlayan ve agresif oyunu ile saygı toplayan DarkSide, geçtiğimiz yıl Çilekler takımında da yer aldı. Burada Kairos Plz ile beraber oynayan oyuncu, eski desteği ile Cappadocia’da bir kez daha buluşmuş oldu. Şu anda üç galibiyet üç mağlubiyeti bulunan CAP önümüzdeki hafta Beşiktaş ile, son hafta ise OHM ile karşı karşıya gelecek.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir