Team Cappadocia’nın oyunculara maaşlarını ödemediği iddia ediliyor

2018 Yaz Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele eden ekiplerden birisi olan Team Cappadocia’nın oyuncularına maaşlarını vermediği iddia ediliyor. Oyunculara yakın bir.

Devamını Oku

Yükselme Ligi 2018 Yaz Mevsimi 10 Temmuz’da başlıyor

Her yıl rekabetin arttığı Yükselme Ligi’nde 2018 Yaz Mevsimi 10 Temmuz’da başlıyor. Bu mevsim de tıpkı Kış Mevsimi’nde olduğu gibi altı.

Devamını Oku

Şampiyonluk Ligi Elemeleri Finali’nde Beşiktaş ve HWA karşı karşıya gelecek

Şampiyonluk Ligi 2018 Yaz Mevsimi’nde mücadele etmeye hak kazanan son takımı belirleyecek olan Şampiyonluk Ligi Elemeleri sona yaklaşıyor. HWA ve.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’nin ilk finalisti Beşiktaş oldu

Yükselme Ligi’nde, beş maçlık nefes kesen bir serinin ardından finale yükselen taraf Beşiktaş oldu. Team Cappadicoa güçlü rakibine salladı fakat.

Devamını Oku

Beşiktaş, Yükselme Ligi’nin normal sezonunu birinci tamamladı

Yükselme Ligi’nde normal sezon sona erdi ve yarı final heyecanı yaşayacak takımlar ve eşleşmeleri belli oldu. Ligi lider kapatmak için.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’nde dördüncü hafta karşılaşmaları tamamlandı

Yükselme Ligi’nde dördüncü haftayı geride bıraktık. Lider Beşiktaş’ın aldığı mağlubiyetin ardından liderlik yarışı iyice kızıştı. Oyun Hizmetleri ve Macro Maniacs.

Devamını Oku

DarkSide, Team Cappadocia’ya transfer oldu

2018 Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele eden Team Cappadocia, alt koridorunu güçlendirdi. Nişancı rolünde değişikliğe giden ekip, bu pozisyona tecrübeli.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’de üçüncü hafta karşılaşmaları tamamladı

Yükselme Ligi’nde her şey sil baştan. OyunHizmetleri ve Çilekler’in aldığı sürpriz galibiyetler sonrasında puan tablosu iyice kızıştı.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’nde ikinci hafta karşılaşmaları tamamlandı

Yükselme Ligi’nde heyecan devam ediyor. İkinci hafta oynanan altı karşılaşmayla tamamlandı. Gün sonunda Beşiktaş liderliğin pekiştirirken alt sıralarda işler tamamen.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’nde ilk hafta karşılaşmaları tamamlandı

Yenilenen formatıyla ve düzenlenen kurallarıyla Yükselme Ligi’nde 2018 Kış Mevsimi bugün başladı. Artık Riot ofisinde oynanan ve geçen yılların aksine.

Devamını Oku

2018 Yükselme Ligi formatı ve fikstürü belli oldu

Kalitesi her yıl bir miktar daha artan Yükselme Ligi’nde 2018 Kış Mevsimi formatı ve fikstürü açıklandı.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’ne çıkan son takım Team Cappadocia oldu

Açık Elemeler’i ikinci sırada tamamlayan Team Cappadocia, iki mevsimlik aranın ardından tekrar Yükselme Ligi sahnesinde kendine yer buldu.

Devamını Oku