League of Legends League of Legends Haberleri

Cognac ve Madness mevsim finalleri için Oyunfor.Crew’a transfer oldu

Efsanevi üst koridor oyuncusu Wickd’ı transfer ettikten sonra büyük bir başarı yakalayan ve normal sezonu altıncı olarak bitirdikten sonra mevsim finallerinde mücadele etme hakkı kazanan Oyunfor.Crew takımı sadece mevsim finalleri için ÇİLEKLER takımından Cognac ve Madness’ı transfer etti. İki oyuncu bu süreç bittikten sonra ÇİLEKLER’e geri dönecek.

Lige bu mevsim yükselen CRW takımı süper hafta öncesi Wickd’ı transfer ettiğini duyurmuştu. Tecrübeli üst koridor oyuncusunun takıma katılmasından sonra performanslarını büyük ölçüde arttıran takım son haftalarda birçok galibiyet alarak mevsim finallerinde mücadele etmeye hak kazandı. Sezonu altıncı olarak bitiren takım güçlü bir orta ve üst koridora sahipken takımın belirgin zayıflığı ise alt koridordu. Bu zayıflığı aşmak adına bir adım atan takım, ÇİLEKLER’in alt koridor ikilisi Cognac ve Madness’ı mevsim finalleri için takıma transfer etti.

Rawbin ve Lukezy’nin gelişinden de önce takımın asıl hasar kaynağı ve taşıyıcısı olan Madness, ligimizin en etkili nişancılarından birisi. Çok iyi bir pozisyon alma bilgisine sahip olan oyuncu, Cognac ile uzun bir süredir oynuyor. İkili arasındaki sinerji üst düzey olarak tanımlanabilir. Öte yandan Cognac ise renkli açıklamaları ile Türk League of Legends hayranları tarafından oldukça seviliyor. Bununla beraber oyuncunun takımdaki uyum arttıkça performansını arttırdığını da söyleyebiliriz.

Mevsim finallerinin ilk ayağında HWA ile karşılaşacak olan CRW’nin işi yine de zor gibi gözüküyor. Orta koridora GodBro’yu transfer ettikten sonra daha güçlü bir takım olan HWA’ya karşı CRW’de alt koridor ikilisine büyük iş düşecek.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir