League of Legends League of Legends Haberleri

CoreJJ Team Liquid’e transfer oldu

Gen.G’den ayrılan yıldız oyuncu CoreJJ, Kuzey Amerika’ya gitti.

Kore’den ayrılan oyuncunun yeni durağı Team Liquid oldu. Başarılı destek oyuncusu Gen.G’den ayrıldığını açıklamıştı. 2017 yılında Worlds’ü de kazanmayı başaran isim yıllar önce de oynadığı Kuzey Amerika’ya geri döndü. 2015 senesinde Dignitas’ta nişancı rolünde oynayan isim buradan Worlds şampiyonu olacağı Samsung Galaxy’e transfer olmuştu. Ruler’la birlikte başarılı bir sinerji yakalamış ve çoğu maçta alt koridoru kazanmayı başarmıştı. CoreJJ’le birlikte Team Liquid’in de kadrosu belli oldu: Impact, Xmithie, Jensen, Doublelift, CoreJJ beşlisi bu sene NA LCS’te mücadele edecek. Impact’in yerli oyuncu statüsüne geçmesiyle yabancı oyuncu hakkını orta koridor ve destek rolleri için kullanan takımda en çok merak edilen alt koridor uyumu. İki deneyimli oyuncu Doublelift ve yeni transferin nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

Sezon öncesi transfer çılgınlığı kaldığı yerden devam ediyor. Bu sene Kore’den Kuzey Amerika ve Avrupa’ya birçok büyük isim gidecek gibi duruyor. Kadrosu tamamen belli olan tek takım Liquid. Diğer takımların Liquid’in bu iddialı hamlelerine nasıl cevap vereceği ise merak konusu.

1 Comment

  • mehmet 21 Kasım 2018

    Liquid i seviye atlatmayacak filler bir transfer.CoreJJ daha öncede kore dışında oynadı fakat çok kötüydü.Sonradan Destek oldu ama yanında Ruler gibi biri olmadıkça ekstra iş yapamaz her ne kadar Dünya şampiyonu olmuş olsa bile.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir