Crash, PCS takımlarından J Team'e transfer oldu League of Legends League of Legends Haberleri

Crash, PCS takımlarından J Team’e transfer oldu

Adı 1907 Fenerbahçe ile anılan Koreli ormancı Lee “Crash” Dong-woo, PCS takımlarından J Team’e transfer oldu.

Yeni bir transfer haberi geldi uzaklardan. Ligimizde tanınan ve daha önce 1907 Fenerbahçe’nin formasını giymiş ormancı Crash, Tayvan merkezli J Team takımına transfer oldu. Ünlü orman oyuncusunun ismi bir süredir, ligde zor zamanlar geçiren eski takımı ile anılıyordu.

Koreli orman oyuncusunun pek aktif bir sene geçirdiği söylenemez. 2020 sezonu boyunca toplamda sadece dört profesyonel maça çıkan oyuncu, bu maçlarda, Kore ikinci ligi olan Challengers Korea’ya yükselmeye çalıştı. Oscar, Crash, Cepted, Stitch ve DeuL’den oluşan WhereAreYouFrom, RunAway karşısında çıktığı dört maçın üçünü kaybedince, Challengers Korea’ya yükselme hayalleri suya düştü.

Sözü geçen PCS takımı J Team de 2020’ye çok iyi başlamayanlardan. 2019’da Dünya Şampiyonası’na katılarak oldukça büyük bir başarı gösteren takım, 2020 PCS Bahar Mevsimi’nde çıktığı 18 karşılaşmanın 12’sini kaybederek lig aşamasını yedinci sırada bitirdi. Playofflara katılmaya hak kazanan takım, daha ilk turdan Alpha Esports’a 2-1 kaybederek şampiyonluk yarışına veda etti.

Kış Mevsimi’nin aksine Yaz Mevsimi’nde oldukça iyi bir performans gösteren takım şu anda ligin zirvesinde bulunuyor. Çıktığı 16 maçın 13’ünü kazanmayı başaran J Team’in önünde iki maç daha kaldı. Hem lig liderliği hem de şampiyonluk şansını arttırmak isteyen takım, Crash’i kadrosuna katarak bunu başarmaya çalıştı. Yaptıkları transferin istedikleri sonucu getirip getirmeyeceğini zaman gösterecek.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir