League of Legends League of Legends Haberleri

Crew e-Sports Club’ın 2017 kadrosu belli oldu

Sezon arası dönemde flaş transferler yaparak kadrosunu güçlendiren Crew e-Sports Club’ın 2017 Kış Mevsimi’nde mücade edecek kadrosu belli oldu. Takımın destek rolü hariç tüm oyuncuları resmi olarak açıklanırken, bu role de EU CS’den tanıdığımız Wandelbo’yu getirdi. 

Ligin mücadeleci ruhu ve çekişmesi günden güne artarken iddialı kadro kuran ekiplerden birisi de Crew oldu. 2016 Yaz Mevsimi’nde süper haftadaki harika performansı sonucu mevsim finallerine kalan Crew, çeyrek finalde rakibi HWA’ya 3-2 yenilmiş ve sezon boyunca kötü sonuçlar almasına rağmen yılı iyi bir şekilde tamamlanmıştı. 2017 yılına büyük transferler yaparak girmeyi hedefleyen takım ilk olarak nişancı pozisyonuna Maddnes’ı transfer etti. Orta koridor oyuncusu React ile yoluna devam eden ekip, orman rolüne ise geçtiğimiz yıl da takımın formasını giyen Mojito’yu getirdi.

Takımın bomba transferi ise üst koridor ve koç pozisyonlarında oldu. Ligin köklü ekibi Dark Passage’ın veteran oyuncusu Elwind’i transfer eden Crew, koç pozisyonuna ise geçtiğimiz yılı ÇİLEKLER ve Dark Passage takımlarında geçiren Lelouch’u getirdi. Elwind’in ligin en iyi üst koridor oyuncularından birisi olduğunu söylememiz mümkün. Lelouch ise Dark Passage’da kendisine yeterli zaman ve kadro verildiğinde neler yapabileceğini herkese gösterdi.

Takımın son transferi ise alt koridorda destek rolüne yapıldı. Birçok EU CS takımında forma giyen Wandelbo, Crew’un yeni destek oyuncusu olarak forma giyecek. Daha önce Huma, Denial ve EURONICS Gaming’te oynayan Wandelbo, takımın genç yeteneği Madness ile güzel bir sinerji geliştirdiği takdirde Crew’a büyük katkı sağlayacaktır. Crew e-Sports Club’ın tam kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Elwind
  • Orman: Mojito
  • Orta koridor: React
  • Nişancı: Madness
  • Destek: Wandelbo
  • Koç: Lelouch
League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir