League of Legends League of Legends Haberleri

Cryin yeniden RNG forması ile mücadele edecek

Geçtiğimiz sene Royal Never Give Up ile yollarını ayıran ve Bahar Mevsimi eStar’ın bünyesinde geçiren orta koridor oyuncusu Cryin bir kez daha RNG’ye katıldı.

Transfer dönemi tüm hızıyla devam ediyor. Bazı oyuncular kendilerine yeni yollar çizerken bazıları da yuvalarına geri dönüyor. Şimdiki haberimiz ikinci tarz bir hikaye içeriyor. Daha önce Royal Never Give Up bünyesinde yedek orta koridor olarak yer alan Yuan “Cryin” Cheng-Wei bir kez daha RNG’nin kadrosuna katıldı.

Sezonun ilk yarısını, profesyonel arenadaki ilk mevsimini geçiren eStar’ın bünyesinde tamamlayan oyuncu oldukça ilgi çekici bir performans sergilemişti. Çin’in Griffin’i olarak adlandırılan takım ile birlikte daha ilk mevsimlerinde lige damga vuracak gibi gözükmüştü. İlk haftalarda ortaya koydukları oyun ile zirveye yerleşmeyi başaran eStar, sonraki haftalarda ciddi bir performans düşüşü yaşadı ve ard arda gelen mağlubiyetler sonucunda ligi beşinci sırada bitirdi.

Xiaobai, Wei, Cryin, Wink ve ShiauC’dan oluşan takım playofflara kalmayı başarmış fakat daha ilk turdan Team WE tarafından şampiyonluk yarışından elenmişti.

Royal Never Give Up ise mevsimi pek istediği gibi tamamlayamadı. Yıldız nişancıları Jian “Uzi” Zi-Hao’nun yokluğunu Tayvanlı nişancı Lu ”Betty” Yu-Hung doldurmaya çalıştı fakat pek başarılı olamadı. Takım, lig aşamasını yedinci sırada bitirip playofflarda ilk turda elenince taraftarlar pek memnun olmadı. Bir çok izleyicinin düşüncesi, takımın zayıf halkasının Betty olduğu yönündeydi.

Kış Mevsimi Cryin ve RNG için aşağı yukarı böyle geçti. Bakalım eski takımıyla yeniden bir araya gelen orta koridor nasıl bir performans sergileyecek.

Çin Ligi LPL, 5 Haziran’da başlayacak

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir