League of Legends League of Legends Haberleri

Crystal, Dark Passage’la yeniden anlaştı

Geçtiğimiz mevsim Dark Passage’ın ormancısı olan Crystal, takımla olan sözleşmesini bir mevsim daha uzattı.

Dark Passage geçtiğimiz mevsimin başında kurduğu kadroyu bazı sebeplerden dolayı değiştirme kararı almıştı. Önce orta koridorunu değiştiren ekip ardından destek pozisyonunda da değişikliğe gitti. Playofflara kalan ekip Royal Youth’la eşleşti ancak Crystal, askerlik görevini yerine getirmesi gerektiğinden dolayı playofflarda forma giyemedi. Tecrübeli ormancının oyunu bırakıp bırakmayacağı konuşuluyordu. Bu konu hakkında resmi açıklama bugün Dark Passage cephesinden yapıldı. Crystal, gelecek mevsim de DP forması giyecek.

Crystal ülkemizde yer alan en deneyimli ormancılardan bir tanesi. Eski DP zamanlarında ismini duyuran oyuncu uzun bir süre en iyi yerli ormancı olarak anıldı. DP’nin ilk kez Worlds’e katılım sağladığı kadroda da bulunan isim kariyerinde Teeam Turquality, HWA Gaming, Team Aurora, Çilekler, Pars Esports, P3P Esports ve Beşiktaş Esports formaları giydi.

Bilindiği üzere takım sahibi Ertuğ Okçuoğlu, açıklamalarında genç ve uzun süreli bir kadro kurmak istediklerini açıklamıştı. Dün yazdığımız haberde takımın HWA (Istanbul Wild Cats) modelinde bir ekip kurabileceğini belirtmiştik ancak Crystal haberiyle bu modelin gerçekleşmeyeceği kesinleşti. Istanbul Wild Cats, geçtiğimiz mevsim tamamen çaylak oyunculardan kurulu kadrosuyla mücadele etmişti. Dark Passage ise genç oyuncularının yanına tecrübelileri de yerleştirerek farklı bir gelişim yöntemine gidiyor diyebiliriz.

Bu transferle birlikte takımın orta ve alt koridora kimlerle anlaşacağı merak ediliyor. Bakalım DP’nin Yaz Mevsimi kadrosu nasıl şekillenecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir