League of Legends League of Legends Haberleri

5Mid Özel: Crystal ve Un1tback Crew e-Sports yolunda

2013 yılından itibaren Dark Passage takımında görev alan Crystal ile Team Turquality’den Un1tback, ligin yeni takımlarından Crew e-Sports yolunda Yıldız oyuncu, son bir yılda Dark Passage takımının kemik kadrosundan ayrılan ikinci oyuncu olurken, geçtiğimiz yıl Team Turquality’de oynayan destek oyuncusu Un1tback de Crew’ın istediği oyunculardan.

Ligimizin köklü kulüplerinden Dark Passage, kadrosunda değişikliğe giderken, Şampiyonluk Ligi’ne bu mevsim tekrar yükselen Crew da yeniden yapılanmanın hakkını vereceğe benziyor. Yükselme Ligi’nde Holyphoenix ile oynayan takım, ilk önemli transferini orman rolünde yaptı. Dark Passage’da uzun süredir forma giyen Crystal’ı transfer etmek isteyen ekip, destek rolüne ise daha önce Team Turquality ve HWA’da da forma giymiş Un1tback getirmeyi planlıyor. Yükselme Ligi’nde farklı bir kadro ile sahaya çıkan Crew’ın Şampiyonluk Ligi’ne yepyeni bir kadro ile gireceği de gelen bilgiler arasında.

Yıldız orman oyuncusu Crystal, Dark Passage ile bu mevsim çok iyi bir performans ortaya koymuştu. Takımın makro oyununu yönlendiren ve istikrarlı bir şekilde iyi bir oyun ortaya koyan oyuncu, ne yazık ki mevsim finallerinde yarı final karşılaşmasında Beşiktaş’a karşı kötü bir performans ortaya koymuştu. Crystal’ın bu oyunu izleyicileri baskı altındaki oyununu sorgulamaya iterken, oyuncu sürpriz bir karar alarak Dark Passage takımından ayrıldı.

Un1tback ise geçtiğimiz mevsim Team Turquality’de görev almış fakat sonrasında takımdan ayrılmıştı. Performansındaki düşüklük nedeni ile profesyonel sahneye bir süre ara veren oyuncu, Crew ile tekrar Şampiyonluk Ligi’ne dönüyor. Bununla beraber, Fenerbahçe’nin satın aldığı Aurora’nın da Crystal’ı denediği gelen bilgiler arasında.

Yine, tüm bu bilgilerin dedikodudan ibaret olduğunu bildirelim. Oyunculardan ya da organizasyondan herhangi bir açıklama yapılmadı. Şampiyonluk Ligi ile ilgili tüm haberlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir