Tanıdık Yüzler: GodBro

Tanıdık Yüzler serimizin bu haftaki bölümünde konuk edeceğimiz isim, yerinde duramayan bir orta koridor oyuncusu. Bugünkü yazımızda, ülkemizde 5 ayrı.

Devamını Oku

Untara ve Naehyun, Griffin’e transfer oldu

Farklı dönemlerde ülkemizde forma giymiş olan Koreliler Untara ve Naehyun, LCK temsilcisi Griffin ile anlaşma sağladı.

Devamını Oku

Mocha, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Bir dönem ülkemizde Crew Esports forması giyen Koreli destek Mocha, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Devamını Oku

Cuzz ve Naehyun, DragonX’ten ayrıldı

DragonX, sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamada ormancı Cuzz ve orta koridor Naehyun ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Devamını Oku

Rare, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak 2018 Yükselme Ligi Yaz Mevsimi’nde Beşiktaş Esports forması giyen üst koridor Rare, tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Devamını Oku

Rift Rivals hakkında bilmeniz gereken her şey

League of Legends profesyonel sahnesinin en son ve en yeni turnuvası olma özelliği taşıyan Rift Rivals hakkında bilmeniz gereken her.

Devamını Oku

5Mid Özel: Elwind ve Lelouch, Crew’e transfer oldu

Türkiye Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Crew e-sports Club, 2017 yılı için iddialı bir kadro kurmayı hedeflerken, üst koridoruna DP’den ayrılan Elwind’i.

Devamını Oku

Crew e-Sports Club, Wickd ile anlaştı

Şampiyonluk Ligi takımlarından Crew e-Sports Club üst koridor için dokuz günlüğüne veteran oyuncu Mike “Wickd” Petersen’i transfer etti.

Devamını Oku

5Mid Özel: Crystal ve Un1tback Crew e-Sports yolunda

2013 yılından itibaren Dark Passage takımında görev alan Crystal ile Team Turquality’den Un1tback, ligin yeni takımlarından Crew e-Sports yolunda

Devamını Oku