League of Legends League of Legends Haberleri

Rare, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak 2018 Yükselme Ligi Yaz Mevsimi’nde Beşiktaş Esports forması giyen üst koridor Rare, tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Samimi ve eğlenceli karakteriyle birçok taraftarın ve organizasyonun gönlünü kazanmıi olan Rare geçtiğimiz mevsimin başında Amerika’ya yerleşme kararı almıştı. Orada babasıyla birlikte yaşayan oyuncu BIG League turnuvasına da katıldı ancak önemli bir başarı elde edemedi. NA sunucusunda çalışmalarını sürdüren Rare, Twitter üstünden yaptığı açıklamada Türkiye’ye dönme kararı aldığını ve tekliflere açık olduğunu duyurdu.

2014 yılında NumberOne Esports ile başlayan kariyerini Dark Passage White’la sürdüren Rare, ilk Şampiyonluk Ligi karşılaşmasına Crew Esports formasıyla çıktı. 2017 Kış Mevsimi’nde Galakticos’a transfer olan oyuncu burada kendini herkese tanıtma fırsatı yakaladı. Takımla 3 mevsim geçiren üst koridor, organizasyonun lig düşmesiyle Beşiktaş Esports’a transfer oldu. O dönem Beşiktaş Esports Şampiyonluk Ligi’ne çıkmak için iddialı bir kadro kurdu. Takım Yükselme Ligi’ni lider bitirerek Şampiyonluk Ligi’nde oynamaya hak kazandı.

Rare, Beşiktaş’la oynadığı mevsimin ardından Amerika’ya taşındı ve çalışmalarını orada sürdürdü. NA sunucusunda Şampiyonluk Aşaması’na kolayca çıkan isim zaman zaman takipçilerini durumu hakkında Twitter üstünden bilgilendirdi. Son yaptığı açıklamada ülkesine dönme kararı aldığını açıklayan deneyimli üst koridor profesyonel oyunculuk kariyerine devam etmek istediğinin altını çizdi.

Oyuncunun hangi takıma transfer olacağı henüz belli değil. Galakticos çok parlak dönemler geçirmiyor. Belki de gelecek mevsim yeniden bir Galakticos ve Rare birleşmesi görebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir