League of Legends League of Legends Haberleri

5Mid Özel: Elwind ve Lelouch, Crew’e transfer oldu

Türkiye Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Crew e-sports Club, 2017 yılı için iddialı bir kadro kurmayı hedeflerken, üst koridoruna DP’den ayrılan Elwind’i koç pozisyonuna ise Lelouch’u getirdi. Takıma yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre bu transferler kesinleşirken, organizasyonun duyuruyu kısa bir süre içerisinde yapması bekleniyor. 

2017 yılında Şampiyonluk Ligi’nde rekabet çok daha üst seviyelerde yaşanacak. Hemen hemen her takım kadrosunu değiştirirken, yeni takımlar da iddialı transferler gerçekleştirdi. Şampiyonluk Ligi’nin köklü ekiplerinden Crew ise yeni sezona iyi transferler yaparak şampiyonluğa aday olmak istiyor. Orta koridorunda geçtiğimiz mevsim ligin en başarılı oyuncularından birisi olan React’ı tutan takım, ÇİLEKLER ekibinden ise yetenekli ve genç nişancı Madness’ı transfer etmişti.

Üst koridorunda 2016 Yaz Mevsimi’nde veteran oyuncu Wickd ile oynayan ekip, bu oyuncunun yerine yine veteran ve başarılı bir oyuncu olan Elwind’i transfer etti. Uzun bir süredir Dark Passage takımında oynayan ve Naru’lu kadrodan kalan son oyuncu olan Elwind, takımdan ayrılmayı seçerek Crew’a transfer oldu. Ligin FabFabulous ile en iyi ve istikrarlı üst koridor oyuncusu olarak gösterilen Elwind, geçtiğimiz süre boyunca kendisini geliştirmeye devam etti. Özellikle 2016 TBF’de ve 2016 IWCQ’da gösterdiği performanslarla herkesi kendisine hayran bırakan oyuncu, 2017 yılında Crew forması giyecek.

İddialı ekip kurma yolunda ilerleyen Crew, koç pozisyonuna ise Lelouch’u getirdi. Geçtiğimiz yılı ÇİLEKLER’de geçiren koç, mevsim finallerinde Dark Passage’ın başına geçmiş ve takımı şampiyonluğa ulaştırmıştı. Sinerjisi yüksek oyuncular ile harika işler yapabileceğini gösteren Lelouch, Crew takımında da yetenekli oyuncular ile çalışacak.

Takımın orman ve destek oyuncusu hakkında ise henüz bir bilgi bulunmamasına rağmen, Crew’un bu pozisyonlara oyuncu transferini gerçekleştirdiği belirtiliyor.

Güncelleme: Takımın Twitter hesabından yapılan açıklama ile Elwind’in Crew e-Sports Club’a transferi resmileşti.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir