League of Legends League of Legends Haberleri

Mocha, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Bir dönem ülkemizde Crew Esports forması giyen Koreli destek Mocha, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Crew Esports’un en başarılı olduğu dönemlerin birinde takımın desteği rolünde olan Mocha, Madness ile birlikte fena olmayan işler başardı. Elwind, Mojito, Godbro, Madness, Wendelbo beşlisiyle KMF oynayan Crew bir sonraki mevsim iki Koreli transferi yaparak iddiasını sürdürmek ister ancak Yaz Mevsimi’ne yarı finalde veda etti. Takımdan ayrılan Mocha son olarak bbq olivers forması giydi. Twitter üstünden yaptığı açıklamada takımıyla olan sözleşmenin devam ettiğini duyuran Koreli destek teklifleri değerlendirebildiğini belirtti.

Kariyerine Kore Yükselme Ligi olan CK’de başlayan destek ilk olarak Pathos forması giydi. Pathos burada iyi bir performans sergileyemedi ve play-off’lara dahi yükselemedi. Takımdan ayrılan Mocha Avrupa’ya transfer oldu ve Team Forge forması giydi. Ekip EU CS’e katılmak için eleme oynadı ancak Fnatic Akademi’ye kaybetti. Bunun üstüne ülkemize gelen Koreli, Crew Esports forması giydi.

Crew ile sadece bir mevsim geçiren Mocha bu süreçte Rift Rivals şampiyonluğu yaşadı. Ligde normal sezonu 4. sırada tamamlayan Crew play-off’lara yarı finalde veda etti. Ardından rotasını Japonya’ya çeviren oyuncu burada Burning Core forması giydi. Son olarak Ülkesine dönen destek bbq Olivers ile CK’de mücadele etti.

Son zamanlarda ilgi çekici bir performans sergileyemeyen Mocha’nın gelecek mevsim hangi ligde mücadele edeceği merak ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir