Santos eSports, 2020 BRCC Split 1 kadrosunu tamamladı

CNB Esports’un haklarını satın alarak BRCC’ye katılan Santos eSports, JackPoT, Hy0g4, Rainbow, Sarkis ve Hawk’tan oluşan beşlisini duyurdu.

Devamını Oku

Crazy ve Ruby, Rogue Warriors’a transfer oldu

LPL ekibi Rogue Warriors, Koreli oyuncular Crazy ve Ruby ile anlaşma sağlandığını duyurdu.

Devamını Oku

Mocha, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Bir dönem ülkemizde Crew Esports forması giyen Koreli destek Mocha, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Devamını Oku

Rain, bbq Olivers’a transfer oldu

Son olarak Team Aurora forması giyen nişancı Rain, Kore Yükselme Ligi ekibi bbq Olivers ile anlaştı.

Devamını Oku

LCK’de Kingzone DragonX’in liderliği devam ediyor

Üst sıralar arasında büyük çekişmeye sahne olan LCK’de 6. haftanın dördüncü günü, oynanan Kongdoo Monster – Kingzone DragonX ve Rox.

Devamını Oku

LCK’in ikinci gününde SKT kabustan uyandı

LCK 2018 Bahar Mevsimi’nin dördüncü hafta ikinci gün karşılaşmaları oynandı. Beş maçtır galibiyet yüzü göremeyen SK Telecom T1, bbq Olivers’ı.

Devamını Oku

LCK’in ikinci gününde Khan tüm dikkatleri üstüne çekti

LCK 2018 Bahar Mevsimi’nde üçüncü hafta heyecanı Kingzone DragonX – ROX Tigers ve Afreeca Freecs – BBQ Olivers maçlarıyla devam.

Devamını Oku

LCK’de günün maçında Kingzone, SK Telecom’u rahat geçti

LCK’de altı gün sürecek 2. hafta karşılaşmaları devam ediyor. Dördüncü günün sonucu merakla beklenen serisinde Kingzone, SK Telecom’u devirmeyi başardı.

Devamını Oku

LCK’de ikinci hafta başladı

LCK’de ikinci hafta heyecanı başladı. İlk günde Afreeca Freecs, Kingzone’a boyun eğerken, ROX Tigers ligdeki ilk galibiyetini almayı başardı.

Devamını Oku

KSV eSports, LCK’e ikide iki yaparak başladı

LCK’de üçüncü gün maçları tamamlandı. Jin Air Green Wings karşısına çıkan KSV, ligde ikinci galibiyetini almayı başardı.

Devamını Oku

Trick, Bbq Olivers’a transfer oldu

EU LCS’te uzun süredir ligin zirvesinde yer alan Trick, G2’den ayrılarak LCK’ye geri döndü. Dedikodular doğru çıktı ve oyuncu, Bbq.

Devamını Oku

Ignar, Bbq Olivers’a transfer oluyor

Worlds 2017’nin yıldız oyuncularından Ignar, 2018 Bahar Mevsimi’nde LCK’ye dönüyor. Inven Global’in haberine göre başarılı destek, Bbq Olivers’a transfer oldu. 

Devamını Oku

LCK’de dördüncü gün karşılaşmaları sona erdi

LCK 2017 Yaz Mevsimi 4. hafta 4. günde iki seri oynandı. Günün açılış mücadelesinde ROX ile MVP karşılaşırken, ardından BBQ.

Devamını Oku

LCK 2017 Yaz Mevsimi 4. hafta 2. gün

League of Legends profesyonel sahnesinin en iyi ligi olarak gösterilen LCK’de dördüncü haftanın ikinci gün karşılaşmaları tamamlandı.

Devamını Oku

ESC Ever’ın ismi BBQ Olivers oldu

Kore Ligi ekiplerinden ESC Ever, yapmış olduğu yazılı açıklama ile bundan sonra BBQ Olivers adı ile mücadele edeceklerini taraftarlarıyla paylaştı.

Devamını Oku