League of Legends League of Legends Haberleri

Santos eSports, 2020 BRCC Split 1 kadrosunu tamamladı

CNB Esports’un haklarını satın alarak BRCC’ye katılan Santos eSports, JackPoT, Hy0g4, Rainbow, Sarkis ve Hawk’tan oluşan beşlisini duyurdu.

Brezilya’da futbola verilen önemi bilmeyen çok azdır. Futbol organizasyonlarına olan saygınlık ve sevgi ülke genelinde aralıksız devam ediyor. Bunu bilen kulüpler farklı alanlara yayılarak marka değerlerini büyütme çabası içindeler. Bunlardan biri olan Santos, espora giriş yaparak Santos eSports markasını oluşturdu. Takım, BRCC Elemeleri’ne katıldı ancak başarılı olamadı. Bunun üstüne CNB Esports’un hakları satın alındı ve kadro tamamlandı. Galatasaray’dan bildiğimiz Mora’nın koç olduğu kadro JackPoT, Hy0g4, Rainbow, Sarkis ve Hawk’tan oluşuyor.

Üst koridor JackPoT geçtiğimiz mevsim CK’de bbq olivers forması giydi. Oyuncu, takımıyla LCK’e yükselmeyi başaramadı. Ormancı Hy0g4 ise hakları alınan CNB Esports’un parçalarından bir tanesiydi. Orta koridor Rainbow, takımın anlaştığı ikinci Koreli. Rainbow daha önce LMS’te Team Afro ve ahq Esports formaları giydi. Alt koridor ikilisini gelecek olursak Sarkis uzun süredir Brezilya sahnesinde yer alan bir oyuncu. Hawk ise profesyonel oyunculuk hayatına 2018 yılında başladı.

Brezilya ikinci ligi olan BRCC’de iddialı ekipler yer alıyor. Özellikle RED Canids, Titan, Revolta ve Sky gibi yıldızlara sahip.  Bunlardan bir tanesi olmak isteyen Santos eSports, kiritik iki Koreli transferiyle lige yükselmek için çabalayacak. Takımın önünde ciddi engeller bulunuyor.

Santos bu yıl için çok yatırım yapmış gibi gözüküyor. Bakalım takımın Vadi’deki performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir