League of Legends League of Legends Haberleri

LCK’in ikinci gününde Khan tüm dikkatleri üstüne çekti

LCK 2018 Bahar Mevsimi’nde üçüncü hafta heyecanı Kingzone DragonX – ROX Tigers ve Afreeca Freecs – BBQ Olivers maçlarıyla devam etti.

Günün ilk maçında ROX Tigers karşısına çıkan DragonX, iki maçta da üstün bir performans ortaya koydu ve rakibine nefes aldırmadı. İlk maça Gangplank tercihiyle çıkan ve karşılaşmayı 5-0-5 gibi güzel bir skorla kapatan Khan, üst koridordaki etkisini tüm haritaya yaymayı başardı. DragonX, 44 dakika süren karşılaşmayı 19 bin altın ve 11-5 skor üstünlüğüyle sonuçlandırdı. İkinci karşılaşmada yine ön plana çıkan Khan, Riven tercihinde bulundu ve seyircileri oldukça heyecanlandırdı. Bu sene izlediğimiz ilk Riven performansında güzel bir beşte beş alan Khan, tartışmasız bir şekilde günün yıldızı oldu. Kusursuz bir maç çıkaran DragonX, tek bir kule dahi kaybetmeden maçı kazandı ve günü 2-0’la rahat geçti.

İkinci maçta Afreeca Freecs, bbq Olivers karşısındaydı. BBQ iki maçta da neredeyse hiç varlık gösteremedi. Çok az skorun çıktığı karşılaşmalarda makro oyundaki üstünlüğünü ortaya koyan Freecs, Kuro ve Kramer’ın öne çıktığı günün sonucunda AFs rakibine hiç ejder bırakmadı ve iki maç boyunca toplamda sadece 3 kule kaybetti. Böyle AFs iki maçtır galibiyet yüzü göremediği seriden sonunda kurtuldu ve genel skorunu 3-2’ye getirdi. BBQ Olivers ise 2-3’te kaldı.

Kingzone Dragon X 2 – 0 ROX Tigers
Afreeca Freecs 2 – 0 BBQ Olivers

Mütercim Tercümanlık öğrencisi, Overwatch ve League of Legends takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir