LCK’de telekom savaşlarının galibi KT Rolster oldu

LCK 2018 Bahar Mevsimi playofflarının ikinci maçında SK Telecom T1 ve KT Rolster karşı karşıya geldi. Oldukça dominant bir oyun.

Devamını Oku

2018 LCK Bahar Sezonu’nda playoff oynayacak takımlar belli oldu

LCK’in bahar sezonunun lig aşaması bugün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı. Sezon başından beri sıkıntılar çeken SKT, playofflara kalma başarısını gösterirken ROX.

Devamını Oku

LCK’de bitime bir hafta kala SKT önemli bir galibiyet aldı

LCK’de sekizinci haftanın son gününde SK Telecom T1 – KSV eSports ile Kongdoo Monster – Rox Tigers karşılaşmaları oynandı.

Devamını Oku

LCK’de Kingzone, KT Rolster’ı rahat geçti

LCK’in sekizinci haftasına, oynanan üçüncü gün karşılaşmalarıyla devam edildi. Afreeca Freecs, Jin Air’i mağlup etmeyi başarırken, Kingzone da KT Rolster’ı.

Devamını Oku

SK Telecom’a bir darbe de KT Rolster’dan geldi

Bu sezon oldukça kötü bir lig aşaması geçiren SK Telecom T1, “Telekom Savaşları” mücadelesinde güçlü rakibi KT Rolster’a mağlup olarak.

Devamını Oku

LCK’de yedinci hafta başladı

Kore ligi LCK’de SK Telecom T1 ve Kingzone DragonX arasında oynanan seri ile yedinci hafta başladı. İlk günün bir diğer.

Devamını Oku

LCK’de MVP, KSV’yi mağlup etmeyi başararak sürpriz yaptı

LCK’in altıncı haftası bugün oynanan karşılaşmalarla sona erdi. KSV sürpriz bir şekilde MVP’ye yenilirken SK Telecom T1 zor da olsa.

Devamını Oku

LCK’de Kingzone DragonX’in liderliği devam ediyor

Üst sıralar arasında büyük çekişmeye sahne olan LCK’de 6. haftanın dördüncü günü, oynanan Kongdoo Monster – Kingzone DragonX ve Rox.

Devamını Oku

LCK’in 5. haftası ikinci gün karşılaşmalarıyla devam etti

LCK’de beşinci haftanın ikinci gününde Jin Air Greenwings, Afreeca Freecs’i rahat geçerken ROX Tigers, güzel bir performansla MVP engelini aştı.

Devamını Oku

SK Telecom T1, KSV eSports’u rahat geçti

Üst üste aldığı yenilgilerle ligde son sıralara kadar gerileyen SK Telecom, bu haftayı kayıpsız kapatarak nefes aldı. Son gün KSV.

Devamını Oku

LCK’in ikinci gününde SKT kabustan uyandı

LCK 2018 Bahar Mevsimi’nin dördüncü hafta ikinci gün karşılaşmaları oynandı. Beş maçtır galibiyet yüzü göremeyen SK Telecom T1, bbq Olivers’ı.

Devamını Oku

LCK’de üçüncü gün tamamlandı

LCK’de haftanın üçüncü gününde iki seri oynandı. Ligin dibine demir atmış iki takımın mücadelesinde gülen taraf MVP oldu.

Devamını Oku

LCK’in ikinci gününde Khan tüm dikkatleri üstüne çekti

LCK 2018 Bahar Mevsimi’nde üçüncü hafta heyecanı Kingzone DragonX – ROX Tigers ve Afreeca Freecs – BBQ Olivers maçlarıyla devam.

Devamını Oku

LCK’de üçüncü hafta başladı

LCK 2018 Bahar Mevsimi’nde üçüncü hafta başladı. MVP’yi rahat geçen KSV eSports, maç fazlasıyla liderliğe yükseldi.

Devamını Oku

LCK’de Kongdoo, KSV’ye ilk mağlubiyetini tattırdı

LCK’de heyecan devam ediyor. Ligin namağlup lideri KSV eSports, Kongdoo Monster karşısında varlık gösteremeyerek ilk puan kaybını yaşadı.

Devamını Oku

LCK’de günün maçında Kingzone, SK Telecom’u rahat geçti

LCK’de altı gün sürecek 2. hafta karşılaşmaları devam ediyor. Dördüncü günün sonucu merakla beklenen serisinde Kingzone, SK Telecom’u devirmeyi başardı.

Devamını Oku