League of Legends League of Legends Haberleri

SK Telecom T1, KSV eSports’u rahat geçti

Üst üste aldığı yenilgilerle ligde son sıralara kadar gerileyen SK Telecom, bu haftayı kayıpsız kapatarak nefes aldı. Son gün KSV karşısına çıkan ekip, rakibini adeta bozguna uğrattı.

Üst koridor ve orman oyuncularıyla sözleşme yenilemeyip Huni’yi Echo Fox’a, Peanut’ı ise güçlü rakiplerinden Kingzone’a kaptıran SK Telecom, sezon öncesi yaptığı transferler ile bu iki yıldızın yerini doldurmayı başaramadı. Destek Wolf’u bir süre ormanda oynatmak durumunda kalan ekip, art arda aldığı yenilgilerle ligde son sıralara kadar gerilemişti. Bu hafta ise SKT için oldukça iyi geçti diyebiliriz. Önce Bbq’yu yenerek mağlubiyet serisine dur diyen ekip, bugün de güçlü rakibi KSV karşısında galip gelmeyi bildi.

Üstte ve ormanda yeni transferlerine şans veren SK Telecom ilk maç KSV’ye göz açtırmadı desek yanılmış olmayız. 28 dakika süren karşılaşmada rakibine yalnızca bir skor veren ekip, kısa zamanda 15 bine yakın altın farkı elde ederek galibiyete ulaştı. Ortada Galio ile etkili olan Faker’ın Crown ile yaptığı 1v1 izlemeye değerdi. İkinci maçta da SKT’nin üstün olduğunu gördük. Bang’in Ezreal ile etkili olduğu karşılaşmada galibiyete uzanan ekip, haftalar sonra nefes aldı ve son sıralardan kurtulmuş oldu.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir