League of Legends League of Legends Haberleri

Crazy ve Ruby, Rogue Warriors’a transfer oldu

LPL ekibi Rogue Warriors, Koreli oyuncular Crazy ve Ruby ile anlaşma sağlandığını duyurdu.

Son iki yıldır Worlds şampiyonu LPL’den çıkıyor. Bu sayede hem maddi hem de manevi olarak ilerleyen lig her geçen yıl daha da ileri gidiyor diyebiliriz. Bu yıl Khan, kkOma ve Mata gibi Korelilerin LPL’e transferlerini gördük. Geçtiğimiz mevsim kadrosunda sadece bir Koreli bulunduran Rogue Warrios, 2020 için bu sayıyı ikiye çıkardı. Ekip, SKT’den Crazy ve VSG’den Ruby ile anlaşıldığını duyurdu.

Crazy ilk olarak ESC Ever formasıyla parladı. Athena, LokeN ve Tempt gibi oyuncuları bünyesinde barındıran ESC Ever, CK’de şampiyon olup LCK’de mücadele etme hakkı kazandı. O zaman, oyuncuları neredeyse tamamına Kore’nin en çok gelecek vadeden isimleri olarak bakılıyordu. Durum pek böyle olmadı. İki yılın ardından dağılan ESC Ever, beklenen başarıyı yakalayamadı ve marka ismi bbq Olivers olarak değişti. Takımdan ayrılan Crazy son olarak SKT’de Khan’ın yedeğiydi.

Ruby’nin LPL’e transfer olacağı bir süredir konuşuluyordu. Orta koridor geçtiğimiz yıl CK’de VSG forması giydi. 21 yaşındaki oyuncu takımıyla CK Finali oynadı ancak kazanıp LCK’e yükselmeyi başaramadı.

Kadrosunda Holder’ı da bulunduran Rogue Warriors şu anda üç Koreli oyuncuya sahip. İki üst koridor ve bir orta koridor kontenjanı yabancılara ayrılmış durumda. Takım, Crazy, Holder ve Ruby dışında diğer pozisyonlar için Haro, WiYan, Steel, ZWuJi, Huanggai ve Ley gibi isimleri kadrosunda bulunduruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir