League of Legends League of Legends Haberleri

KSV eSports, LCK’e ikide iki yaparak başladı

LCK’de üçüncü gün maçları tamamlandı. Jin Air Green Wings karşısına çıkan KSV, ligde ikinci galibiyetini almayı başardı.

Kore’de heyecan devam ediyor. Üçüncü gün açılış karşılaşmasında Kongdoo Monster ile Bbq Olivers sahne aldı. İlk günde MVP karşısında zafere ulaşan Kongdoo, Bbq mücadelesine de galibiyetle başladı. 35 dakika süren ve toplamda yalnızca yedi skorun alındığı ilk maçı kazanan ekip, daha sonra istediği performansı ortaya koymayı başaramadı. Avrupa’dan yaptığı Trick ve Ignar transferleriyle sezon öncesi dönemde ses getiren Bbq Olivers, güzel bir geri dönüş yaptığı seriden galibiyetle ayrıldı ve lige iyi bir başlangıç yaptı.

Günün ikinci karşılaşması ise son Worlds şampiyonu KSV eSports ile geçtiğimiz mevsimin flaş ekiplerinden Jin Air Green Wings arasında oynandı. Oldukça çekişmeli geçen ve 50 dakika süren ilk maçta rakibine boyun eğen Jin Air, moral bozucu bu yenilginin ardından seriden koptu. Sonraki maçı kısa sürede 2-0 ile kazanan KSV, ligdeki ikinci galibiyetini aldı ve zirveye yükseldi. LCK’e yenilgiyle başlayan Jin Air, yarın haftanın son karşılaşmasında SK Telecom T1 ile kozlarını paylaşacak.

Kongdoo Monster 1-2 Bbq Olivers

Jin Air Green Wings 0-2 KSV eSports

espor yazarı, avukat

2 Comments

  • Atahan 19 Ocak 2018

    bu sene sampiyon kav olucak kore de

  • Ahmet 18 Ocak 2018

    Stomaged :) Mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir