League of Legends League of Legends Haberleri

Dardoch, TSM’e transfer oldu

Son olarak OpTic Gaming forması giyen ormancı Dardoch, gelecek sezon için TSM ile anlaşma sağladı.

Bir dönem Kuzey Amerika’nın en yetenekli ormancıları arasında gösterilen Dardoch çeşitli sıkıntılardan dolayı bir türlü beklenen düzeye çıkamadı. Beklentilerin altında kalan oyuncu buna rağmen uzun bir süre LCS’te mücadele etti. Son olarak OpTic Gaming forması giyen oyuncu sezonun yarısında yedeğe çekildi ve yerini Meteos’a kaptırdı. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan Dardoch, bir süredir ormancı problemi yaşayan TSM ile anlaşma sağladı.

Kariyerine amatör ekiplerde başlayan Dardoch bir dönem üst koridor oynadı ve NA CS’e katılmak için mücadele etti. Ardından Team Liquid Akademi ile anlaşan oyuncu takımıyla NA CS’e çıktı. Zamanla as kadroda forma şansı bulan oyuncu o zamanların tecrübeli isimlerinden IWDominate’i kesmeyi başardı. Mekanik olarak çok üst düzey olan Dardoch, Team Liquid ile yaklaşık 1 yıl geçirdi ve ardından Immortals’a transfer oldu.

Immortals’da sadece 1 mevsim oynayan oyuncu yeniden TL ile anlaştı ve kısa bir sürenin ardından CLG’ye transfer oldu. Dardoch çoğu takımda dikiş tutturamadı ve bir sonraki mevsim farklı takımların formasını giydi. Echo Fox ile anlaşan ormancı burada fena olmayan 2 mevsim geçirdi ve son takımı OpTic Gaming’e transfer oldu. Burada da tutunamayan oyuncu sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı. Dardoch’ın gelecek mevsimki durağı bir süredir ormancı problemleri yaşayan TSM oldu.

Bakalım TSM gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir