League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage, 8. hafta maçlarına Crystal ile çıkacağını duyurdu

Ormanda Kituruken ve Mypleasure ikilisini kullanan Dark Passage, 8. hafta oynayacağı karşılaşmalara Crystal ile çıkma kararı aldı.

Mevsime genç bir kadroyla giriş yapan Dark Passage bir süre sonra Mypleasure ve Naru’yu transfer etmişti. Mypleasure’la yollarını ayıran ekip yoluna Kituruken’le devam etme kararı aldı ancak beklenen sonuçlar gelmedi. Ligde çıktığı 14 maçta sadece 3 galibiyet alabilen DP, 8. hafta oynanacak mücadelelere farklı bir ormancıyla çıkma kararı aldı. Bu mevsim sadece 3 maç oynayan Crystal, as kadroya geri döndü.

Ligimizin en tecrübeli ormancılarından olan Crystal ilk 3 maç iyi bir performans sergileyemedi. Bu sebeple yedeğe çekilen oyuncu evine giderek Twitch üstünden yayın yapmaya devam etti. Dark Passage’ın Twitter hesabından yapılan açıklamay göre Ata Kaptan Vadi’ye geri dönüyor. Orta koridorda da Naru’yla oynayan ekibin eski günlerine dönmek için önemli bir adım attığını söyleyebiliriz. Bu birlikteliğin nasıl sonuçlanacağını hafta sonu oynanacak maçların ardından göreceğiz.

Dark Passage bu mevsim sadece 3 galibiyet alabildi ve 11 mağlubiyet gördü. Bu mevsim çıktığı ilk maçı Galakticos’a karşı kazanan ekip Crystal’la oynadığı ilk maçta galibiyete uzandı ancak sonraki iki maç böyle olmadı. Ormana Kituruken’in geçmesinin ardından yine ilk maçı kazanan ekip yine düşüşe geçti. Aynı olay Mypleasure’la da oldu. DP, Crystal, Kituruken ve Mypleasure’la çıktığı ilk maçları kazandı ancak bu performans devam etmedi.

İstanbul Wildcats ve 1907 Fenerbahçe Espor’la karşılaşacak ekibin nasıl bir performans göstereceğini bizler de merak ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir