League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage, Aurora karşısına Kituruken ile çıkacak

Riot Games’in Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre yarınki Dark Passage-Doğuş Üniversitesi Aurora karşılaşmasında Mypleasure yerine Kituruken forma giyecek.

Mevsim başında genç bir kadro kuran Dark Passage tecrübeli oyuncu olarak sadece Crystal’ı kadrosunda tuttu. Crystal’ın takımdan ayrılmasıyla forma akademi ormancısı Kituruken’e kaldı. As takımla 5 maça çıkan oyuncu 1 galibiyet 4 mağlubiyet gördü. Bunun üzerine Mypleasure ve Naru transferlerini yapan DP son 3 maça bu ikiliyle çıktı. İlk maçında galibiyet alan takım kalan mücadelelerde Vadi’den yenik ayrıldı. Yarın oynanacak Doğuş Üniversitesi Aurora mücadelesinde ormancı değişikliği yapan ekip Mypleasure yerine Kituruken ile oynama kararı aldı.

Kituruken ilk olarak geçtiğimiz mevsim Doğuş Üniversitesi Aurora Akademi forması giydi. Takım ligde sadece 4 galibiyet aldı ve genç ormancı mevsim sonunda ekipten ayrıldı. Dark Passage’la anlaşan Kituruken en başta akademi kadrosunda yer aldı. Crystal’ın takımdan ayrılmasıyla as kadroya yükselen isim 5 maç oynadı. Sezonun başından bu yana Akademi Ligi’nde her maçta forma giydi.

Mypleasure ise geçtiğimiz mevsim zorunluluktan ormancı rolüne geçiş yaptı ve gayet iyi bir performans sergiledi. DP formasıyla çıktığı ilk maçta harika bir Jarvan performansı sergileyen isim Vadi’den 1/0/17’lik bir skorla ayrıldı. İşler son iki maç DP’nin istediği gibi gitmedi. Geçen hafta Galakticos’a mağlup olan ekip bugün ise Galatasaray Espor’a yenildi. Takım bu iki mağlubiyetin ardından ormanda değişiklik yapmaya karar verdi.

Yarın Doğuş Üniversitesi Aurora karşısına çıkacak Dark Passage beşlisi: Juuzou, Kituruken, Naru, Black, Pbd. Bakalım takımın performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir