League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage.Dominos, 1907 Fenerbahçe’yi devirdi

HWA’ya yakalanmak istemeyen Dark Passage.Dominos ile 1907 Fenerbahçe’nin mücadelesinde 47 dakika sonunda kazanan taraf Dark Passage.Dominos oldu.

Kış Mevsimi’nde normal sezonun sonuna yaklaşırken sıralamadaki yeri ile derdi olan takımların maçları da önem kazandı. Bir alt sıradaki HWA Gaming ile arasında 1 galibiyet bulunan Dark Passage.Dominos, play-off yerini garantilemiş 1907 Fenerbahçe karşısına Gnar, Kha’Zix, Orianna, Xayah, Japone kompozisyonu ile çıktı. 1907 Fenerbahçe’nin beşlisi ise Cho’Gath, Olaf, Azir, Varus, Leona şeklindeydi.

Dark Passage cephesi için ekstra önemi olan karşılaşma düşük tempoda başladı. KaKAO’nun üç koridora da yaptığı etkili baskınlar oyunun yönünü Dark Passage’a döndürmeye yaklaşsa da 1907 Feneberbahçe’nin aldığı birkaç skor karşılaşmanın dengesinin bozulmasını engelledi. 20. dakikaya gelindiğinde iki tarafta da 3’er skor vardı. Skor ve kulelerdeki eşitlik altına da yansıdı ve takımlar orta oyuna denk şekilde girdi.

21. dakikada ise Dark Passage.Dominos Baron savaşını kaybetmesine ve iki skor vermesine rağmen güçlendirmeyi hanesine yazdırmayı başardı. Güçlendirme sayesinde aldığı kuleler ile altın farkını bir miktar açan Dark Passage, bir sonraki Baron’u 1907 Fenerbahçe’nin almasına kadar üstünlüğünü sürdürdü. 30. dakikadan sonra oyun yeniden eşitlendi ve iş geç oyunda yapılacak bir takım savaşına kaldı. 37. dakikada Baron ve Kadim Ejderha objektiflerini takas eden ekipler, 44. dakikada da birer inhibitör değişmiş oldu. Ne var ki, 46. dakikadaki Baron savaşı oyunu bitiren olay oldu. 1907 Fenerbahçe’nin başladığı Baron’u KaKAO çalmayı başardı, ardından başlayan savaşı Dark Passage skor vermeden kazanınca kalan tek hedef 1907 Fenerbahçe Nexus’u oldu. Bu skorla beraber Dark Passage, HWA Gaming ile arasındaki farkı korudu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir