League of Legends

Dark Passage.Dominos, 1907 Fenerbahçe’yi devirmeyi başardı

Günün ikinci maçında 1907 Fenerbahçe karşısına çıkan Dark Passage.Dominos, etkileyici bir performansla galip gelerek sıralamada rakibini yakaladı.

Haftanın sonucu en çok merak edilen karşılaşması Dark Passage’ın üstünlüğü ile noktalandı. Seçim yasaklama ekranında Kog’maw’ı almayı başaran ekip, yanına da emniyet sibobu olarak Tahm Kench’i tercih etti. Yukarıda Gnar, ormanda Sejuani seçimine giden DP, yıldız orta koridoru Lucete’in ellerine de Syndra verdi. 1907 Fenerbahçe ise bu güçlü kompozisyona ortada Taliyah, aşağına da Xayah alarak yanıt verdi. İki taşıyıcının yanında üç tank alan ekibin hasar konusunda problem yaşaması muhtemeldi.

Alt koridorda ikiye iki mücadelede ilk kanı hyper taşıyıcısı Kog’maw’a bırakmayı başaran Dark Passage, bu aşamadan itibaren üstünlüğü ele geçirmeyi bildi. Kısa süre içinde altın farkını dört binlere kadar çıkaran ekip, buna rağmen maçı bitirme konusunda sıkıntı yaşadı. Koridorlardan baskı kurmaya çalışan, ardından Baron güçlendirmesine yönelen DP, istediğini bir türlü yapamadı ve oyun uzadı. Fenerbahçe’nin daha fazla savaş kovaladığı maçta tam eşya olan Kog’maw’ı ile adeta eteş eden Dark Passage 40. dakikada Nexus’u düşürmeyi başardı ve sıralamada rakibini yakaladı.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.