League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage.Dominos, orta koridora Bor1sal’ı transfer etti

Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Dark Passage.Dominos, orta koridor oyuncusu Lucete ile sözleşmesini feshederek bir başka Koreli Bor1sal’ı kadrosuna kattı.

Bu sezon öncesi kadrosunda ciddi değişikliklere giden ve başarılı üst koridor oyuncusu Marshall hariç tüm takımı baştan kuran Dark Passage.Dominos, alt koridora Ruvelius ve Japone’yi getirmişti. Orta koridor ve destek pozisyonlarında Koreli oyunculara şans veren ekip, genç yetenek Lucete’in yanında dünyaca ünlü ormancı Kakao’yu da kadrosuna katarak adından söz ettirmişti. Bu önemli hamlelere rağmen bir türlü istediği devamlılığı yakalayamayan DP, şimdiye dek ligde inişli çıkışlı bir grafik çizdi.

İlk ikiye girme şansını oldukça zora sokan Dark Passage.Dominos’un üst üste alınan yenilgilerle playoff’lara katılamama ihtimali de gündeme gelmiş durumda. AURORA ve YouthCrew’un yakın takibinde olan ekibin HWA ile de arasında yalnızca üç maçlık bir fark mevcut. Durum böyle olunca takım yönetimi transfer hamlesi yapma yoluna giderek orta koridora bir takviyede bulundu.  Son olarak Çin ekibi Moss Seven Club’ta boy gösteren Bor1sal, bundan böyle DP’nin başarısı için ter dökecek. Baktığımızda bu hamlenin gerekli olup olmadığı kafalarda soru işareti bırakıyor. Çok önemli yıldızların yer aldığı ligimizde sezon başından bu yana orta koridorda iyi bir görüntü ortaya Lucete’in, takımının şu anki durumundan ne kadar sorumlu olduğu tartışılır. Yeni transferin DP’ye neler katacağını önümüzdeki haftalarda göreceğiz.

Bor1sal ligimizde TRY nick’iyle mücadele edecek. Oyuncu Kore tekli dereceli sırada Şampiyonluk aşamasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir