League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage.Dominos, Route’u transfer etti

Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Dark Passage.Dominos, Ruvelius’tan boşalan nişancı pozisyonuna Güney Koreli Route’u getirdi.

Geçtiğimiz mevsim iddialı bir kadro ile lige başlamak isteyen Dark Passage, bu doğrultuda üst koridora Marshall, orta koridora Lucete, aşağıya ise Ruvelius – Japone ikilisini transfer etmişti. Ligimizin köklü kulüplerinden DP, ormanda ise global sahnenin en meşhur ormancılarından Kakao’yu getirmiş ve önemli bir sürprize imza atmıştı.

Tüm bu iddialı transferlere rağmen Dark Passage için mevsim yine hüsranla sonuçlandı. Her ne kadar DP son hafta playoff’lara yükselmeyi başarsa da, ilk turda Crew karşısında 3-0 mağlup gelerek kupa yolculuğunu erken sonlandırmıştı. Yaz Mevsimi öncesi ciddi değişiklikler yapan ekip, Ruvelius, Marshall, TRY ve Kakao ile yollarını ayırdığını duyurmuştu. Yeni sezona daha mütevazı bir kadro ile girmek isteyen DP, bu doğrultuda ilk transferini gerçekleştirdi. Gelecek mevsim sadece Japone’yi takımda tutacak olan ekip, nişancı pozisyonuna da daha önce Virtuoso Gaming ve APK Prince takımlarında mücadele eden Koreli Route’u getirdi. Oyuncu önceki yıllarda Ehtel nick’iyle tanınıyordu.

espor yazarı, avukat

1 Comment

  • Engin 4 Haziran 2018

    Geçen yıllarda fazlaca günü kurtarmaya yönelik transferleri başarıyla yapmışlardı, sonuçlarında da uluslararası arenada bir işe yaramayan şampiyonluklar elde etmişlerdi. Geçen sezon da çok tecrübeli hatta Türkiye’ye şuana kadar gelen en iyi ormancıyı transfer etmişlerdi fakat ne için derseniz uyumsuz bir alt koridor, sezona ait metanın gereği olan tank şampiyonlarla katkısı neredeyse sıfır olan bir üst koridor ve ne olduğu belirsiz değişim hainde ki orta koridor oyuncuları ile. Sonuç olarak ise sık sık oyunu tek başına taşımaya çalışan KaKAO harcanmış oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir