League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage Hatchy, Kirei, Luger ve Humanoid’i transfer etti

VF Şampiyonluk Ligi’nde mücadele eden Dark Passage sözleşmesini tek taraflı feshettiği koç, nişancı ve ormancı’nın yerine Hatchy, Luger ve Kirei’yi kadrosuna kattı. Bu yeni transferlerin yanı sıra bir takviye olarak da orta koridor Humanoid’i transfer etti.

Yeni sezonda lige çok kötü bir başlangıç yapan DP, kadrosunda yine çok köklü bir değişikliğe gitti. Geride bıraktığımız 3 haftada oynanan 9 karşılaşma sonucu sadece 2 galibiyet alabilen DP, ligde sonunculuğu BeykentUni YouthCREW ile paylaşıyor.

Yeni gelen transferlerden Hatchy, Kirei ve Humanoid geçtiğimiz sezonlarda Millenium takımında beraberdi. Koç Hatchy, 2016 Kış ve Yaz Mevsimi’nde ligimizde yer alan SuperMassive’in koçluğunu üstlenmiş ve biri birincilik diğeri ise ikincilik olmak üzere iki başarılı mevsim geçirmişti.

Yeni gelen transferlerin uzun süredir birlikte çalışıyor olması Dark Passage adına bir avantaj olacaktır. Bunun yanı sıra ligimizi de yakından tanıyan bir koçla beraber yeni gelen oyuncuların adapte olma sürecinin kısa sürmesini bekleyebiliriz.

Bir diğer yeni oyuncu Luger ise çok genç yaşına rağmen üst düzey takımlar olan OyunHizmetleri ve Beşiktaş’ta iyi performanslar sergiledi, adından söz ettirmeyi başardı. DP tarafından yapılan açıklamada Luger’in 6. hafta sonrasında 17. yaşını doldurması ile beraber nişancı pozisyonunda yer alacağı belirtildi.

Hali hazırda sezon başında büyük değişiklikler yapan organizasyonun mevsimin ortasında bir kez daha hırslı bir transfer politikası izlemesi akıllarda soru işareti yaratsa da DP’nin ligin önümüzdeki mevsim partnerlik sistemine geçeceğinden ötürü bu kadar rahat değişiklikler yapabildiğini hatırlatalım.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

1 Comment

  • mehmet 10 Temmuz 2018

    DP crush route ve morning i bir anda böyle gönderince yerlerine adam akıllı oyuncular alacak sandım humanoid humanmid nickiyle oynayan çokta iyi OLMAYAN bir dereceli oyuncusu .Tamam westte daima üst sıralarda ama bunun sebebi gerçekten iyi oynaması değil tıpkı Kirei gibi o da daha önce profesyonel sahnede oynayıp hiç bir şey başaramadı gene başanaz .Luger desen hiçbir şey taşıyamaz ,sadece sizi idare eder ama asla öne geçiremez kendi öne geçse bile oyunu alıp götüremez .Ama yaşı küçük ilerde gelişir .Ama DP nin bu kadrosu öncekinden ileri değil geride…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir