League of Legends League of Legends Haberleri mix

Dark Passage, Kireas ile anlaştığını duyurdu

VFŞL takımlarından Dark Passage kısa süre önce ormancısı Maxi ve Kituruken ile yollarını ayırmıştı. Ekip bugün yaptığı açıklama ile Beşiktaş Espor forması giyen Tunahan “Kireas” Kevioğlu ile anlaştığını duyurdu.

VFŞL 2020 Kış Mevsimi yarı finalinde fastPay Wildcats’e kaybedip sezonu tamamlayan Dark Passage’de ilk ayrılık geçtiğimiz günlerde gerçekleşmişti. Mevsim boyunca başarılı bir performans sergileyen orta koridor oyuncusu Berşan “Waena” Aydın takımdan ayrıldığını açıklamıştı. Hemen sonrasında takım ormancıları Maxi ve Kituruken’de takımdan ayrılmıştı. Dark Passage bugün yaptığı açıklama ile VFŞL 2020 Yaz Mevsimi için Tunahan “Kireas” Kevioğlu anlaştığını duyurdu.

Profesyonel olarak ilk deneyimini Beşiktaş Esports Akademi formasıyla yaşayan oyuncu, Gilius ve SeongHwan gibi isimlerin yedeği olarak oynadı. Akademi Ligi’nde iyi performanslar sergileyen isim takımıyla bir kez yarı final gördü. Kış Mevsimi’nin sonlarına doğru VFŞL’deki ilk şansını bulan ormancı fena olmayan performanslar sergiledi. Bunun üzerine Beşiktaş, Kireas’ı Yaz Mevsimi için as kadroda tuttu.

Beklentilerin üzerinde bir mevsim geçiren Dark Passage normal sezonu ikinci sırada bitirmeyi başarmıştı. Mevsimin başlarında nişancı pozisyonunda Black ile oynayan Dark Passage, sonrasında oyuncu ile yollarını ayırmış ve alt koridorda Wastee’ye şans vermeye başlamıştı. Seyirciler Wastee’nin performansından oldukça memnunken takım oldukça şaşırtıcı bir karar almış ve ligimizde daha önce de oynamış Achuu ile anlaşma imzalamıştı.

Yarı finalde fastPay Wildcats ile eşleşen takım favori olarak çıktığı maçta rakibine 3-0 kaybetmiş ve sezonu tamamlamıştı.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir