League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage, koç Morning, Crush ve Route ile yollarını ayırdı

Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Dark Passage, kadrosundaki Koreliler Morning, Crush ve Route ile sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti. Twitter üzerinden yapılan açıklamaya göre takım akşam saatlerinde yeni oyuncularını ve koçunu açıklayacak. 

2018 Yaz Mevsimi’ne radikal kadro değişiklikleriyle giren Dark Passage, mevsim ortasında bir kez daha yeni oyuncularla anlaşmak üzere. 2016 TBF’den itibaren bir türlü beklenen başarıyı yakalayamayan ekip, yaptığı transferler ile ses getirmesine rağmen sinerjiyi yakalayamamış ve başarı sağlayamamıştı. Geçtiğimiz mevsim çeyrek finalde elenen DP, bu mevsime de neredeyse sıfırdan bir kadro kurarak başlamıştı. Veteran Panky ve LongB’nin yanı sıra destek olarak Kairos ile anlaşan DP, nişancı olarak Route, ormancı olarak ise Crush ile anlaşmıştı. Kağıt üzerinde kötü gözükmese de uyum sağladığı takdirde playoff takımı olabilecek potansiyeli gösteren ekipte bir değişiklik daha gerçekleşiyor.

Geçtiğimiz mevsim başında transfer edilen koç Morning, ormancı Crush ve Route takımdan gönderiliyor. Ormancı ve nişancı rollerinden bu mevsim hiçbir verim alamayan DP’nin bu pozisyonlara kimi getirileceği büyük bir merak konusu. Dedikodular arasında koç pozisyonuna Hatchy, nişancı rolüne ise Luger’in getirileceği konuşulsa da tüm bunların dedikodudan öteye geçmediğini belirtelim.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir