League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage, Ksaez ile anlaştığını duyurdu

VFŞL takımlarından Dark Passage kısa süre önce orta koridoru Waena ile yollarını ayırmıştı. Ekip bugün yaptığı açıklama ile Papara Supermassive Akademi forması giyen Yunus Emre “Ksaez” Şahin ile anlaştığını duyurdu.

VFŞL 2020 Kış Mevsimi yarı finalinde fastPay Wildcats’e kaybedip sezonu tamamlayan Dark Passage’de dün ilk ayrılık gerçekleşti. Mevsim boyunca başarılı bir performans sergileyen orta koridor oyuncusu Berşan “Waena” Aydın takımdan ayrıldığını açıklamıştı. Takım bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile VFŞL 2020 Yaz Mevsimi’nde  Yunus Emre “Ksaez” Şahin ile anlaştığı duyurdu.

Profesyonel oyunculuk hayatında 2018’de Team Cappadocia ile başlayan Ksaez, sonrasında Sangal Esports’a transfer oldu. Akademi Ligi’nin ortaya çıkmasıyla ilk olarak Royal Youth Akademi forması giyen Ksaez, mekanikleriyle birçok ismi kendine hayran bıraktı. 2020 sezonunu başında Papara SuperMassive’e transfer oldu ve Akademi Ligi’nde forma giymeye devam etti. Akademi ligini 4. sırada tamamlayan takımdan ilk ayrılık gerçekleşti.  Kış Mevsimi’nin sona ermesiyle takımdan ayrılan genç isim, VFŞL’den gelecek tekliflere açık olduğunu duyurmuştu.

Beklentilerin üzerinde bir mevsim geçiren Dark Passage normal sezonu ikinci sırada bitirmeyi başarmıştı. Mevsimin başlarında nişancı pozisyonunda Black ile oynayan Dark Passage, sonrasında oyuncu ile yollarını ayırmış ve alt koridorda Wastee’ye şans vermeye başlamıştı. Seyirciler Wastee’nin performansından oldukça memnunken takım oldukça şaşırtıcı bir karar almış ve ligimizde daha önce de oynamış Achuu ile anlaşma imzalamıştı.

Yarı finalde fastPay Wildcats ile eşleşen takım favori olarak çıktığı maçta rakibine 3-0 kaybetmiş ve sezonu tamamlamıştı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir