League of Legends

Son bilet Dark Passage ‘ın

Play-off aşamasında son biletin sahibi uzatma maçının sonucunda Dark Passage oldu.

9 hafta boyunca çekişmeli anlara ve müthiş bir rekabete sahne olan Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde son karşılaşmalar dün gerçekleşti. Ancak aynı galibiyet ile mağlubiyet sayısına sahip olan Beşiktaş ve Dark Passage bugün “tie break” oynayarak beraberliği bozmaya ve play-offların son biletini kapmaya çalıştılar. Hem maçın kazananı hem de Royal Youth’un rakibi olacak takım Dark Passage oldu.

Maçın ilk 15 dakikasında Beşiktaş, rakibine adeta cehennemi yaşattı. Takım kompozisyonu ileri oyunda güçlü olan Dark Passage istenilen cevabı karşılaşmanın başlarında veremedi. İlerleyen dakikalarda üst üste hatalar yapan Beşiktaş sahip olduğu üstünlüğü koruyamadı ve oyunun dengelemesinin ardından da rakip takımın üstünlük kurmasına olanak verdi. Ragner’in ve Backlund’un güzel oyunu, Nikolai’nin savaş pozisyonlarını iyi karşılaşmasıyla da birleşince Dark Passage kazanan taraf oldu. Crsytal’ın askere gitmesi sebebiyle yerini Muscle’a bıraktığı mücadelede yeni ormancı eskisini yokluğunu aratmadı ve aynı güçlü performansı sergiledi diyebiliriz.

Ligi 6. sırada bitirerek çeyrek finallerde Royal Youth ile karşılacak olan Dark Passage, önündeki 2 haftayı nasıl değerlendirecek bekleyip göreceğiz. Yeni ormancının kolay adaptasyonu ve takım motivasyonunun yüksek olması sayesinde güzel bir çeyrek final mücadelesine tanık olacağımız kesin. Nisan ayında oynanacak çeyrek finallerde Doğuş Üniversitesi Aurora’nın rakibi ise Galatasaray Espor olacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.