League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage.Dominos, Team Aurora’yı 51 dakika sonunda mağlup etmeyi başardı

Haftanın son maçında Team Aurora ile Dark Passage.Dominos karşı karşıya geldi. 51 dakika süren maçta kazanan Dark Passage.Dominos oldu.

Şampiyonluk Ligi’nde son haftalara yaklaşırken Mevsim Finalleri’ne katılma adayı takımlar arasında da rekabet kızıştı. Dark Passage.Dominos kazanırsa rakibiyle puanını eşitleyeceği maça Jayce, Jarvan IV, Galio, Kalista, Morgana beşlisi ile çıktı. Team Aurora cephesinde ise Cho’Gath, Sejuani, Corki, Varus, Braum kompozisyonu vardı.

Karşılaşmanın ilk dakikaları karşılıklı minyon biçme ile düşük bir tempoda geçti. 10. dakikaya kadar orta koridordaki hasar takaslarından üstün çıkan taraf TRY olsa da, ormandaki kargaşanın ardından bedava ilk kanı hanesine yazdıran isim Naru oldu. İki tarafında bolca kitle kontrol yeteneğine sahip olduğu mücadelede, rakibini yakalayan ekip skorları hanesine yazdırmayı başardı. 24. dakikaya gelindiğinde henüz hiç harita görevi yapılmamıştı. Skorda 10-6 Dark Passage üstünlüğü olmasına rağmen altında eşitlik söz konusuydu. 27. dakikada Naru’nun Japone’yi aradan çıkartmasıyla Baron kararı verildi. Team Aurora’nın kararından pişman olması çok sürmedi çünkü KaKAO beş kişi arasından hasar bile almadan Baron güçlendirmesini takımına kazandırmayı başardı.

40. dakikaya gelindiğinde taraflar eşitliği bozmak için bir kez daha Baron’a yöneldi. Nispeten berabere biten takım savaşının ardından Baron güçlendirmesinin sahibi bir kez daha Team Aurora oldu. Dark Passage tarafı buna karşılık Kadim Ejderha’yı öldürmeye çalıştıysa da, Rain’in Ejderha görüşü yokken E yeteneği ile objektifi çalması bütün dengeleri değiştirdi. Team Aurora bu dakikadan sonra oyunu zora soktu ve bir sonraki Baron ile beraber oyunu da kaybetti. Bu skorla beraber Dark Passage.Dominos, Team Aurora ile puanını eşitlemiş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir