League of Legends

Dark Passage, Team Aurora’ya karşı Akademi kadrosuyla çıkacak

VFŞL ekiplerinden Dark Passage yarın oynanacak Team Aurora karşılaşmasında Akademi kadrosuyla oynayacak.

Yarın oynanacak VFŞL 5. hafta 2. gün karşılaşmalarından Dark Passage vs Team Aurora maçında Dark Passage Akademi Ligi kadrosuyla oynayacak.

Dark Passage Akademi Ligi Kadrosu:

  • Üst Koridor: pr1me
  • Ormancı: Oguzkhan
  • Orta Koridor: Maximillion
  • Nişancı: Jeyrus
  • Destek: Shawi Katami
  • Koç: His

Dark Passage’in Akademi bünyesinde oynattığı oyunculardan sadece nişancı Jeyrus’un VFŞL tecrübesi bulunuyor. Ekibin geri kalan kısmı ise çaylak ve genç oyunculardan oluşuyor. Dark Passage’in bu kararı almasında Team Aurora’nın ligdeki pozisyonunun etkisi olmuş olabilir. Ayrıca Dark Passage Akademi’nin Akademi Ligi’nde 7 galibiyet 3 mağlubiyetle 2. olduklarını söylemekte fayda var.

Önceki mevsimden farklı olarak 3 oyuncusunu değiştiren Dark Passage hakkında soru işaretleri bulunsa da lige iyi başlamış ve şu anki 5 galibiyet 4 mağlubiyetlik durumuna gelmişti. Bugün oynanan 5. hafta 1. gün maçlarında ise takım 1907 Fenerbahçe’ye yenilmiş ve skor tablosunda 5.liği paylaşmışlardı.

Team Aurora tarafında ise olaylar biraz daha farklı. 2 oyuncusunu değiştirerek lige başlayan Aurora ligin ilk 2 haftasında hiç galibiyet bulamayarak 0-4 duruma gelmişti. Sonraki 2 haftada 2 galibiyet 2 mağlubiyet bulan takım bu haftaya başlamadan önce beklenmedik 2 oyuncusunu kaybetti. Takımın üst koridoru Madly ve destek oyuncusu Sparz art arda gelen açıklamalarla takımdan ayrıldı. Takımın durumu her ne kadar iyi gözükmese de böyle oyuncu kayıpları yaşamaları beklenmiyordu. Bu ayrılıklarla ilgili bir açıklama ise yapılmadı. Bu haftaki karşılaşmalarda Madly ve Sparz yerine Akademi Ligi oyuncuları Direnc ve Dailen, ek olarak CrawL gelmişti.

Sonuç olarak Dark Passage 4 oyuncusuna ilk defa Şampiyonluk Ligi’nde oynama fırsatı verecek. Eğer Team Aurora’ya karşı da galibiyet almayı başarırsa takım ilk 5 haftayı 6 galibiyet 4 mağlubiyetle kapatmış olacak.

Hobileri müzik dinlemek ve espor olan sıradan birisi \m/.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir