League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage, VFŞL 2020 Kış Mevsimi kadrosunu duyurdu

Dark Passage, Juuzou, Prime, Kituruken, Oguzkhan, WaenA, Maximillion, Black, Wasteee, Absolute ve tade’den oluşan VFŞL 2020 Kış Mevsimi kadrosunu duyurdu.

Genç kadro planlamasını sürdürme kararı alan Dark Passage sezon öncesi dönemde henüz ismi duyulmamış oyuncuları denemeye aldı. Bu denemelerin yanında daha önce sahnede kendini kanıtlamayı isteyen gençlerle de anlaşan ekip oyuncu yetiştiremeye odaklanmış durumda. Daha önce Juuzou, Black, Kituruken ve Wasteee’yi kadroda tuttuğu bilinen Dark Passage bugün yapılan açıklamada tüm oyuncularını duyurdu. VFŞL 2020 Kış Mevsimi DP kadrosu: Juuzou, Prime, Kituruken, Oguzkhan, WaenA, Maximillion, Black, Wasteee, Absolute, tade

Denemelerdeki iyi performanslarını Üniversite Ligi’nde de sürdüren Juuzou geçtiğimiz sezonun başında takımın üst koridoruna geçmişti. Hem as hem de akademide oynayan isim iyi performanslar izletti. Ormancı Kituruken ise Crystal ile birlikte oynadı. Crystal’ın tecrübesinden faydalanan isim bunu Vadi’ye yansıtabilirse iyi performanslar sergileyebilir. Orta koridor için WaenA, Dark Passage için en iyi seçeneklerden biri denilebilir. Alt koridorda Black’i kadroda tutan ekip WaenA’nın takım arkadaşı, VFŞL’nin yükselen yıldızı Absolute ile anlaşmaya vardı.

Geri kalan Prime, Oguzkhan, Maximillion, Wasteee ve tade beşlisinin genellikle akademide mücadele etmesi bekleniyor. DP geçtiğimiz sezon olduğu gibi oyuncularını as ve akademi olarak ayırmayacak gibi gözüküyor. Bu beşliden antrenmanlarda iyi performans sergileyen isimleri Espor Sahnesi’nde izleyebiliriz.

Dark Passage’ın bu yılki kadrosu geçen sezona göre daha dengeli ve daha istekli olacak gibi gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir