League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage’ın yeni koçu Shanei oldu

2017 Kış Mevsimi 4. hafta öncesi kadrosunda değişikliğe giden Dark Passage, koç Windjammer ile yollarını ayırdıktan sonra boşalan bu pozisyona Shanei’yi getirdi. Takımın resmi sosyal medya hesaplarından bir açıklama yapılırken, Shanei’nin 4. hafta maçlarında takımın başında olacağı duyuruldu. 

Şampiyonluk Ligi’nin en başarılı takımlarından birisi olan Dark Passage, bilindiği üzere 2017 sezonuna beklenildiği gibi başlamamıştı. Ligin şu anda son sırasını Galatasaray Espor ile paylaşan takım, yaptığı büyük transferlerden ne yazık ki verim alamadı. Rogu ve Immortoru ile yoluna devam eden ekip, nişancı rolüne Holyphoenix’i, orman rolüne ise NA ve EU LCS tecrübesi bulunan Move’u transfer etmişti. Bwipo’yu da kadrosunda tutan ekip, çıktığı altı maçtan sadece bir galibiyet alabilirken, üç de mağlubiyet edinmişti.

Gidişata müdahale etme amacı ile transfer yapan DP yönetimi, dün itibariyle Bwipo, Move, Hioss ve Windjammer ile yollarını ayırdı. Bwipo’nun performansındaki yetersizlik ardından Team AURORA’da da forma giyen Hioss’u transfer eden ekip, oyuncu ile sadece üç karşılaşmaya çıkma imkanı bulabildi. Büyük bir transfer olmasına rağmen Move da DP’ye geldiği süre boyunca etkisiz bir oyun ortaya koymuştu. İlk üç haftada en çok eleştirilen isimlerden birisi de Windjammer oldu. Seçim yasaklama ekranında kritik hatalar yapan koçun yerine ise daha önce Millenium, Epsilon ve İspanya Ligi’nde mücadele eden Baskonia takımlarını çalıştırmış Shanei getirildi. Tecrübeli koçun Dark Passage’ın yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldıracak yetenekte olduğunu belirtelim.

Takımın yeni transferleri Wickd ve Obvious da, Shanei gibi takım ile beraber dördüncü hafta karşılaşmalarında mücadele edecek. Kadrosunun neredeyse yarısını takımdan gönderen DP’nin nasıl bir performans sergileyeceğini hep beraber izleyip göreceğiz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir