League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage’ın yeni ormancısı Taikki oldu

Ligde istediği galibiyetleri bir türlü alamayan Dark Passage, daha önce Beşiktaş, Team AUORA ve Victorious Ace formaları giymiş Taikki ile anlaştı

Ağustosta kupa kaldırma geleneğini sürdürmek isteyen Dark Passage, geçen beş haftada düzgün bir form grafiği ortaya koyamadı. Aldığı iki galibiyet ve beş beraberlikle 11 puan toplayan takım, bitime iki hafta kala altıncı sırada bulunuyor. Kötü gidişin faturası Cinkrof’a kesildi. Rek’Sai dışındaki şampiyonlarla vasatın üstünde bir performans sergileyemeyen Cinkrof, düşük hasar ve skor katkısıyla takımını bir adım geri çekiyordu.

Taikki için Dark Passage, Türkiye’deki beşinci durağı olacak. 2015 TBF Final’inde Beşiktaş formasıyla DP’ye mağlup olan Taikki, artık takımın başarısı için forma giyecek. 2016 yazında kısa bir Team Turquality macerası olan olan Finlandiyalı ormancı, 2017 Kış Mevsimi’ni Team AURORA’da geçirmiş ve KMF Yarı Final’i heyecanı yaşamıştı. Kısa bir EU CS tecrübesinin ardından Yükselme Ligi’nde Victorious Ace forması giyen Taikki, istenilen sonuçların alınamamasının ardından takımdan ayrılmıştı.

Meta dışı ve agresif tercihleri bulunan Taikki, DP’nin mevcut oyun tarzını değiştirebilecek bir potansiyele sahip. Dark Passage çatışmadan kaçınan, az skorla çok objektif almayı hedefleyen bir anlayışı benimsemiş durumda. Taikki ise yerinde durmayan, sürekli çatışma kovalayan, agresif bir ormancı. Özellikle Evelynn ve Camille performaslarıyla oyunları tek başına alıp sürükleyen bilen ormancının Dark Passage’a neler katabileceği merak konusu. Son şampiyon buradan yeni bir desten mı yazacağını, yoksa mevcut kötü gidişine devam mı edeceğini zaman gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir