League of Legends League of Legends Haberleri

Dedikodu: Crystal, Dark Passage’a transfer olabilir

Kaynaklarımızdan aldığımız bilgilere göre VFŞL’nin en tecrübeli ormancılarından Crystal, eski yuvası Dark Passage’a dönebilir.

Dark Passage’ın ligi alt üst ettiği dönemde takımın ormancısı olan Crystal, VFŞL’ye geri dönebilir. Crystal, Dark Passage’da oynadığı süre zarfında büyük başarılar elde etti. Ülkemizde ilk kez Worlds’e giden takım TBF’leri de başkasına kaptırmıyordu. 3 sene DP forması giyen isim bu serüvenin ardından sırasıyla Team Aurora, Çilekler, P3P, Beşiktaş ve Pars Espor forması altında oynadı. Özellikle geçtiğimiz sene Pars’la çok başarılı bir grafik çizen Crystal ormancı eşleşmelerinde rakiplerinin hep bir adım önündeydi. YouthCrew’la oynanan yükselme maçında rakip Savage’a ormanda ciddi bir üstünlük de kuran isim ilerleyen yaşına rağmen tabir yerindeyse bir şarap gibi yıllanıyor. Tecrübeli oyuncu P3P forması altında da her şans bulduğunda iyi bir performans sergiledi. Oynadığı takımlar ve başarıları inişli çıkışlı bir grafik izlese de Crystal istikrarını hiç kaybetmedi.

Gelecek sezon diğer çoğu takım gibi Dark Passage da yeniden yapılanmaya gidiyor. Takımın genç ağırlıklı bir kadro kurmak istediği gelen bilgiler arasında. Genç bir kadroya Crystal gibi tecrübeli ve istikrarlı bir oyuncunun çok yararı olabileceğini söyleyelim. Henüz ortada resmi bir açıklama yok ancak ilerleyen günlerde bu konu hakkında bir açıklama gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir