League of Legends

Destek oyuncusu madlifeonur, Royal Youth’a transfer oldu

Genç destek oyuncusu Onur “madlifeonur” Yıldırım, VFŞL ekiplerinden Royal Youth’a transfer oldu.

Kariyerine eski Royal Youth organizasyonu Royal Bandits’in akademi kadrosunda başlayan madlifeonur 2019 Yaz ve 2020 Kış Mevsimi’nde Beşiktaş Academy formasıyla mücadele etmişti. Minor adıyla takımıyla birlikte 2. olan Onur, 2020 Yaz Mevsimi’nde de Beşiktaş Academy’de mücadele edecek gibi gözüküyordu. Fakat Royal Youth’un attığı tweet’le birlikte madlifeonur’un Royal Youth kadrosuna katıldığını öğrendik.

Royal Youth’un bu kararı almasının ardında elbette ki bir sebep var. Normalde destek pozisyonunda ligde Carve, akademide Beplush810 ile oynamayı planlayan Royal Youth için işler bekledikleri gibi gitmedi. Öyle ki Carve sportmenliğe aykırı davranışta bulunduğu için LoLespor’un yazdığı yazıya göre 1 yıl ligden men cezası aldı. Bu yaşanan gelişme sonucunda Royal Youth VFŞL ilk hafta karşılaşmalarına akademi desteği Beplush810 ile çıkmıştı. Beklenilenin üstünde performans sergileyen takım haftayı 1 galibiyet 1 mağlubiyet ile kapatmıştı.

Yaşanan bu gelişmeyle birlikte Royal Youth’un eskisinden daha güçlü olması bekleniyor. Daha çok genç bir destek oyuncusu olan Onur Yıldırım, aynı onun gibi genç ve çaylak yeteneklerden oluşan bir takımla mücadele edecek.

Royal Youth’un alt koridor ikilisi 24 – madlifeonur oldukça ilgi çekici işlere imza atacak gibi de gözüküyor. İlk hafta karşılaşmalarında çok iyi bir performans sergileyen ve taraftarlardan övgü alan 24 bu transferle birlikte performansını daha da arttırabilir. Bu alt koridor ikilisinin uyumunun nasıl olacağı ayrıca Royal Youth için de çok önemli.

Genç oyunculardan oluşan Royal Youth 2. hafta karşılaşmalarında Galakticos ve Dark Passage’a karşı oynayacak.

Hobileri müzik dinlemek ve espor olan sıradan birisi \m/.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir