Dignitas, akademi oyuncusu Lourlo'yu as takımda yükseltti League of Legends League of Legends Haberleri

Dignitas, akademi oyuncusu Lourlo’yu as takımda yükseltti

2020 LCS Yaz Mevsimi’ne oldukça kötü bir başlangıç yapan Dignitas, önümüzdeki hafta vadiye V1per yerine Lourlo ile çıkacağını açıkladı.

Kuzey Amerika ligi LCS takımlarından Dignitas, yaşadığı kötü gidişatı değiştirmek için bazı değişiklikler yapma kararı aldı. Takım, önümüzdeki hafta oynayacağı maçlarda Suriye uyruklu üst koridoru V1per yerine akademi oyuncuları Lourlo ile sahneye çıkacak.

Dignitas, Dünya genelinde en kötü mevsim başlangıcı yapan takımlar arasında. Golden Guardians, Team Solo Mid, Counter Logic Gaming ve FlyQuest karşısında çıktığı mücadelelerin hiçbirinde zafer yüzü göremedi. Takımi 0-4’lük skor ile, puan durumunda Immortlas ile birlikte en alt sırayı paylaşıyor.

Lige, takımın as üst koridoru olarak başlayan Omran ”V1per” Shoura, geçtiğimiz mevsimi FlyQuest’in bünyesinde geçirmişti. 2020 LCS Bahar Mevsimi’nin lig aşamasını dördüncü sırada bitirmiş, playofflarda ise finale kadar yükselmeyi başarmıştı. Finalde Cloud 9’a 3-0 kaybetseler bile mevsim ikinciliğini elde etmişti.

Takımın akademi ormancısı olarak mevsime başlayan Samson “Lourlo” Jackson ise geçtiğimiz seneyi yine Dignitas’ın akademisinde geçirmişti. Akademi liginin lig aşamasını ikinci sırada bitirmiş, playofflarda ise yarı finale kadar yükselmişti. Yarı finalde Evil Geniuses Academiy’e kaybeden takım, akademi şampiyonluğuna veda etmek zorunda kalmıştı.

Dignitas’ın bu hafta karşılaşacağı rakipler Team Liquid ve Evil Geniuses olacak. Team Liquid ile 28 Haziran Pazar günü gece saat 01.00’da, Evil Geniuses ile ise 29 Haziran Pazartesi günü gece saat 02.00’da karşılaşacak.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir